Anmälningslista

Anmälda till Rally: Marknadsnatta

22 okt 2022 - Västra Östergötlands MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A/B/C-förare 4 WD, 8
2 A-förare 2 WD 13
3 B-förare 2 WD 4
4 C-förare 2 WD 4
5 A/B-förare VOC/GrF + GrN 0-1600cc. 5
6 C-förare VOC/GrF + GrN 0-1600cc. 5
7 A/B -förare GrE 5
8 C - förare GrE. 3
9 A/B/C AppK -81 (2 WD) 9
10 Ungdomsrally 2
11 Debutant 2
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 6
Totalt 66

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Mikael Hallqvist
Ronnie Maxe
Finspång MS
Finspång MS
Mazda 323 Gtx
SE
1
Jonny Karlsson
Joel Ardell
Östgöta Bilsportförening
Östgöta Bilsportförening
Lancer EVO 8
SE
1
Leif Nordh
Crister Carlsson
Haninge MK
Katrineholms MK
Hyundai I 20 R5
SE
1
Robert Persson
Per Larsson
Munkfors MC
Munkfors MC
Mitsubishi Lancer EVO9
TEAM MUNKFORS BILSKROT AB
SE
1
Andreas Pettersson
Tobias Olsson
Norrköpings MK
Norrköping MK
Mitsubishi EVO X
SE
1
Jari Saarinen
Jörgen Fornander
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Hyundai I20 R5
SE
1
Anders Söderberg
Lotta Strand
Botkyrka MK
SMK Valdemarsvik
Mitsubishi EVO7
SE
1
Tomas Söderberg
Roger Dahlberg
Falkenberg MK
Krisdala MS
Skoda Fabia
DRIVE VXO MOTORSPORT
SE
2
Charles Andersson
Lars Grip
Borlänge MK
Hälsinge MK
Volvo 940
SE
2
Stefan Axelsson
Jan Svanström
Säffle MC
Säffle MC
Volvo 940
SE
2
Martin Broberg
Emil Eklund
Värmdö BK
Sandvikens MK
Volvo 940
SE
2
Bengt Carlsson
Fredrik Palm
Vara MK
Skara MK
BMW 325
SE
2
Robert Eriksson
Jesper Samuelsson
Eskilstuna MK
Storfors MK
Renault Clio RS
OILCENTER Sweden AB
SE
2
Christoffer Holmberg
Niklas Ohlsson
Karlskrona Automobil Klub
Karlskrona AK
Opel Ascona B 2,4
SE
2
Mikael Jakobsson
Emil Devell
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 740
SE
2
Oscar Janson
Eric Janson
SMK Eda
SMK Eda
VW Golf
SE
2
Johannes Joons
Elina Svensson
MK Tierp
Strängnäs AMS
Toyota Corolla
Solcalor Solution AB
SE
2
Emil Lennartsson
Mikael Pettersson
MK Speed
SMK Gävle
Volvo 940
Stavboms Motor AB
SE
2
Rasmus Lundh
Patrik Espenrud
V:a Östergötlands MK
Tjust MK
Volvo 242
SE
2
Rikard Moberg
Johan Johansson
Strängnäs AMS
Volvo 242
EASYSHIFT.se
SE
2
Johan Svensson
Fredrik Eklund
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Volvo 240
SE
3
Hans Johansson
Magnus Lindwall
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Volvo 940
SE
3
Christian Kleen
Sara Ohlsson Kleen
Östergyllen RC
Finspångs MS
MG Zr
SE
3
Roger Lindström
Ronnie Berglund
Haninge MK
Haninge MK
Opel Corsa
SE
3
Claes Söderqvist
Martin Andersson
Götene MK
Götene MK
Toyota Corolla
SE
4
Krister Gunnarsson
Andreas Gunnarsson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Volvo 242
SE
4
Jimmy Josefsson
Freddy Sjöstedt
Nässjö MK
Nässjö MK
VW Golf MK3
SE
4
Robert Nyberg
Sebastian Sandell
MK Ramunder
MK Ramunder
Opel Ascona
SE
4
Madicken Swärdh
Martin Heggblad
Katrinholms MK
Östgöta Bilsportsförening
Citroên C2 Max
#FKKCANCER BY SUNNYSIDE
SE
5
Niklas Berglund
Henrik Pedersen
Eskilstuna MK
Katrineholms MK
Volvo 940
SE
5
Andreas Hultström
Lisa Jonasson
SMK Nyköping
Filipstads MC
Volvo 940
OpusBilprovning.se
SE
5
Jesper Jonasson
Marcus Jansson
Filipstads MC
Storfors MK
Volvo S70
Team Gasfot
SE
5
Roger Karlsson
Josefina Hellkvist
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
5
Daniel Suvala
Patrik Johansson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 940
SE
6
Tobias Bilfeldt
Joakim Bilfeldt
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Suzuki Swift MK 2
SE
6
Samuel Elfstrand
Hanna Breman
Falköpings MK
Kullings MS
Volvo 240
SE
6
Adam Martinsson
Mattias Lindsjö
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 240
SE
6
Ludwig Nilsson
Albin Pettersson
Norrköpings MK
SMK Linde
Peugeot 206
SE
6
Mikael Sundqvist
Ann-Kristin Sundqvist
SMK Örebro
SMK Örebro
Volvo 940
SE
7
Jimmy Alfredsson
Johanna Hellkvist
SMK Örebro
Hallsbergs MK
VW Golf MK4
SE
7
Pär Henrik Andersson
Susanne Carlsson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Golf 2
SE
7
Håkan Johansson
Andreas Ekström
Björkviks MC
Katrineholms MK
VW Golf
SE
7
Jonas Lindfors
Erik Lindfors
Eskilstuna MK
Hässleholms MK
VW Golf
Memo Polymer Components
SE
7
Oskar Palm
Caroline Palm
Flens MS
Flens MS
BMW E36 318
Team Palm
SE
8
Sebastian Jahnson
Sandra Lundberg
Gnesta MK
Enköpings MK
VW Golf
SE
8
Erik Larsson
V:a Östergötlands MK
VW Golf
SE
8
Alexander Mobäck
Emilia Mobäck
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Saab 900
SE
9
Björn Ask
Tomas Norrstrand
SMK Nyköping
Taxinge MK
Volvo 240
SE
9
Gunnar Asplund
Olle Asplund
Waxholms MK
Waxholms MK
Volvo Amazon
SE
9
Roger Brenemark
Björn Larsson
Haninge MK
Hofors MS
Ford Escort RS 1800 Mkll
SE
9
Kjell Fransson
Peter Fransson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Renault Alpine A310
SE
9
Peter Johansson
Hasse Pettersson
Vännäs MK
SMK Nyköping
Volvo 240
SE
9
Christer Karlsson
Torbjörn Kadebro
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 242
SE
9
Mats Lindwall
Jon Magnusson
SMK Valdemarsvik
SMK Linde
Volvo 240
SE
9
Lars-Ove Biffen Olsson
Torbjörn Jönsson
Forshaga MC
Forshaga MC
Opel Ascona 400
SE
9
Karl-Olov Ölmin
Reine Bergström
Skepptuna MK
Hällefors MK
Volvo 142
SE
10
Liam Berg
Anders Edkvist
Linköpings MS
SMK Sundsvall
VW Polo
TCB Fastigheter
SE
10
Junior Jonsson
Emil Wretemark
V:a Östergötlands MK
Linköping MS
Volvo 940
SE
11
Adam Jacobson
Timo Hihnala
Norrahammar MK
Kinds MK
Volvo 944
SE
11
Isak Jurå
Patrik Åhman
Almunge MK
Almunge MK
Volvo
SE
30
Fredrik Adolfsson
Hedda Angelöv
V:a Östergötlands MK
Gränna MK
Volvo 940
SE
30
Gunnar Gutafsson
Mats Johansson
V:a Östergötland MK
Opel Ascona B
SE
30
Benny Nordquist
Håkan Linden
Linköpings MS
Linköpings MS
Volvo 142
SE
30
Jonas Rydell
Anders Pettersson
Östergyllen RC
MSK Kvarnvingarna
Volvo 940
SE
30
Anders Svensson
Tommy Andersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 240
SE
30
Ulf Wiström
Patrik Wiström
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Fiesta Rally 4
SE
www.resultatservice.com