Anmälningslista

Anmälda till Rally: Marknadsnatta

22 okt 2022 - Västra Östergötlands MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A/B/C-förare 4 WD, 8
2 A-förare 2 WD 13
3 B-förare 2 WD 4
4 C-förare 2 WD 4
5 A/B-förare VOC/GrF + GrN 0-1600cc. 5
6 C-förare VOC/GrF + GrN 0-1600cc. 5
7 A/B -förare GrE 5
8 C - förare GrE. 3
9 A/B/C AppK -81 (2 WD) 9
10 Ungdomsrally 2
11 Debutant 2
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 6
Totalt 66

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
30
Fredrik Adolfsson
Hedda Angelöv
V:a Östergötlands MK
Gränna MK
Volvo 940
SE
7
Jimmy Alfredsson
Johanna Hellkvist
SMK Örebro
Hallsbergs MK
VW Golf MK4
SE
2
Charles Andersson
Lars Grip
Borlänge MK
Hälsinge MK
Volvo 940
SE
7
Pär Henrik Andersson
Susanne Carlsson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Golf 2
SE
9
Björn Ask
Tomas Norrstrand
SMK Nyköping
Taxinge MK
Volvo 240
SE
9
Gunnar Asplund
Olle Asplund
Waxholms MK
Waxholms MK
Volvo Amazon
SE
2
Stefan Axelsson
Jan Svanström
Säffle MC
Säffle MC
Volvo 940
SE
10
Liam Berg
Anders Edkvist
Linköpings MS
SMK Sundsvall
VW Polo
TCB Fastigheter
SE
5
Niklas Berglund
Henrik Pedersen
Eskilstuna MK
Katrineholms MK
Volvo 940
SE
6
Tobias Bilfeldt
Joakim Bilfeldt
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Suzuki Swift MK 2
SE
9
Roger Brenemark
Björn Larsson
Haninge MK
Hofors MS
Ford Escort RS 1800 Mkll
SE
2
Martin Broberg
Emil Eklund
Värmdö BK
Sandvikens MK
Volvo 940
SE
2
Bengt Carlsson
Fredrik Palm
Vara MK
Skara MK
BMW 325
SE
6
Samuel Elfstrand
Hanna Breman
Falköpings MK
Kullings MS
Volvo 240
SE
2
Robert Eriksson
Jesper Samuelsson
Eskilstuna MK
Storfors MK
Renault Clio RS
OILCENTER Sweden AB
SE
9
Kjell Fransson
Peter Fransson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Renault Alpine A310
SE
4
Krister Gunnarsson
Andreas Gunnarsson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Volvo 242
SE
30
Gunnar Gutafsson
Mats Johansson
V:a Östergötland MK
Opel Ascona B
SE
1
Mikael Hallqvist
Ronnie Maxe
Finspång MS
Finspång MS
Mazda 323 Gtx
SE
2
Christoffer Holmberg
Niklas Ohlsson
Karlskrona Automobil Klub
Karlskrona AK
Opel Ascona B 2,4
SE
5
Andreas Hultström
Lisa Jonasson
SMK Nyköping
Filipstads MC
Volvo 940
OpusBilprovning.se
SE
11
Adam Jacobson
Timo Hihnala
Norrahammar MK
Kinds MK
Volvo 944
SE
8
Sebastian Jahnson
Sandra Lundberg
Gnesta MK
Enköpings MK
VW Golf
SE
2
Mikael Jakobsson
Emil Devell
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 740
SE
2
Oscar Janson
Eric Janson
SMK Eda
SMK Eda
VW Golf
SE
3
Hans Johansson
Magnus Lindwall
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Volvo 940
SE
7
Håkan Johansson
Andreas Ekström
Björkviks MC
Katrineholms MK
VW Golf
SE
9
Peter Johansson
Hasse Pettersson
Vännäs MK
SMK Nyköping
Volvo 240
SE
5
Jesper Jonasson
Marcus Jansson
Filipstads MC
Storfors MK
Volvo S70
Team Gasfot
SE
10
Junior Jonsson
Emil Wretemark
V:a Östergötlands MK
Linköping MS
Volvo 940
SE
2
Johannes Joons
Elina Svensson
MK Tierp
Strängnäs AMS
Toyota Corolla
Solcalor Solution AB
SE
4
Jimmy Josefsson
Freddy Sjöstedt
Nässjö MK
Nässjö MK
VW Golf MK3
SE
11
Isak Jurå
Patrik Åhman
Almunge MK
Almunge MK
Volvo
SE
9
Christer Karlsson
Torbjörn Kadebro
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 242
SE
1
Jonny Karlsson
Joel Ardell
Östgöta Bilsportförening
Östgöta Bilsportförening
Lancer EVO 8
SE
5
Roger Karlsson
Josefina Hellkvist
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
3
Christian Kleen
Sara Ohlsson Kleen
Östergyllen RC
Finspångs MS
MG Zr
SE
8
Erik Larsson
V:a Östergötlands MK
VW Golf
SE
2
Emil Lennartsson
Mikael Pettersson
MK Speed
SMK Gävle
Volvo 940
Stavboms Motor AB
SE
7
Jonas Lindfors
Erik Lindfors
Eskilstuna MK
Hässleholms MK
VW Golf
Memo Polymer Components
SE
3
Roger Lindström
Ronnie Berglund
Haninge MK
Haninge MK
Opel Corsa
SE
9
Mats Lindwall
Jon Magnusson
SMK Valdemarsvik
SMK Linde
Volvo 240
SE
2
Rasmus Lundh
Patrik Espenrud
V:a Östergötlands MK
Tjust MK
Volvo 242
SE
6
Adam Martinsson
Mattias Lindsjö
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 240
SE
2
Rikard Moberg
Johan Johansson
Strängnäs AMS
Volvo 242
EASYSHIFT.se
SE
8
Alexander Mobäck
Emilia Mobäck
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Saab 900
SE
6
Ludwig Nilsson
Albin Pettersson
Norrköpings MK
SMK Linde
Peugeot 206
SE
1
Leif Nordh
Crister Carlsson
Haninge MK
Katrineholms MK
Hyundai I 20 R5
SE
30
Benny Nordquist
Håkan Linden
Linköpings MS
Linköpings MS
Volvo 142
SE
4
Robert Nyberg
Sebastian Sandell
MK Ramunder
MK Ramunder
Opel Ascona
SE
9
Lars-Ove Biffen Olsson
Torbjörn Jönsson
Forshaga MC
Forshaga MC
Opel Ascona 400
SE
7
Oskar Palm
Caroline Palm
Flens MS
Flens MS
BMW E36 318
Team Palm
SE
1
Robert Persson
Per Larsson
Munkfors MC
Munkfors MC
Mitsubishi Lancer EVO9
TEAM MUNKFORS BILSKROT AB
SE
1
Andreas Pettersson
Tobias Olsson
Norrköpings MK
Norrköping MK
Mitsubishi EVO X
SE
30
Jonas Rydell
Anders Pettersson
Östergyllen RC
MSK Kvarnvingarna
Volvo 940
SE
1
Jari Saarinen
Jörgen Fornander
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Hyundai I20 R5
SE
6
Mikael Sundqvist
Ann-Kristin Sundqvist
SMK Örebro
SMK Örebro
Volvo 940
SE
5
Daniel Suvala
Patrik Johansson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Volvo 940
SE
30
Anders Svensson
Tommy Andersson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 240
SE
2
Johan Svensson
Fredrik Eklund
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Volvo 240
SE
4
Madicken Swärdh
Martin Heggblad
Katrinholms MK
Östgöta Bilsportsförening
Citroên C2 Max
#FKKCANCER BY SUNNYSIDE
SE
1
Anders Söderberg
Lotta Strand
Botkyrka MK
SMK Valdemarsvik
Mitsubishi EVO7
SE
1
Tomas Söderberg
Roger Dahlberg
Falkenberg MK
Krisdala MS
Skoda Fabia
DRIVE VXO MOTORSPORT
SE
3
Claes Söderqvist
Martin Andersson
Götene MK
Götene MK
Toyota Corolla
SE
30
Ulf Wiström
Patrik Wiström
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Fiesta Rally 4
SE
9
Karl-Olov Ölmin
Reine Bergström
Skepptuna MK
Hällefors MK
Volvo 142
SE
www.resultatservice.com