Anmälningslista

Anmälda till Rally: Vännäs-Plåt Rallyt

2 feb 2019 - Vännäs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 ÖNBF Classic 0
2 Appendix K 3
3 A,B,C-förare VOC Mekonomen 23
4 A-förare Rally Standard 0
5 A-förare 2 wd 1
6 A-förare 4 wd 1
7 B-förare Rally Standard 0
8 B-förare 2 wd 0
9 B-förare 4 wd 0
10 C-förare Rally Standard 1
11 C-förare 2 wd 0
12 C-förare 4 wd 0
13 Ungdomsrally 0
30 Föråkare. Anmälan efter godkännande av arrangör 1
Totalt 30

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
3
Jonathan Lundgren
Johan Lindberg
Umeå Automobilklubb
Umeå Automobilklubb
Volvo 240
SE
2
Peter Engström
Thomas Nilsson
NMS Boden
Luleå MS
Ford Escort RS1800
SE
6
Bernth Rönnberg
Alexander Westin
Vännäs MK
Vännäs MK
Mitsubishi EVO VI
SE
30
Dan Selander
Vakant
Vännäs MK
Saab 99
SE
2
Anton Mattsson
Jonny Olofsson
Umeå Automobilklubb
Umeå Automobilklubb
Volvo 142
SE
3
Robin Bäckström
Johnny Bäckström
Falköpings MK
Kullings MS
Volvo 240
SE
3
Christer Holm
Johan Holm
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 240
SE
3
Joel Norqvist
Christoffer Nilsson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 244
Dalek Lås o Larm AB
SE
3
Joakim Larsson
Anders Isaksson
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 740
EMS Finnerödja AB
SE
3
Oliver Rumpler
Karl Rumpler
Oliver Rumpler
Volvo 740
Oliver Rumpler
AT
10
Henrik Lindahl
Patrik Öberg
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 850
SE
3
Göran Ahlström
Kurt Ahlström
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
3
Joakim Ellner Landberg
Henrik Lundh
SMK Södermanland
Eskilstuna MK
Volvo 940
SE
5
Conny Eriksson
Lars Fahlesson
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
3
Ingvar Ivarsson
Per Anders Persson
Säffle MC
Säffle MC
Volvo 940
SE
3
Oscar Janson
Matilda Widén
SMK Eda
Östmarks MFF
Volvo 940
SE
3
Marcus Jardler
Louise Korkeamäki
Östmark MFF
Östmark MFF
Volvo 940
SE
3
Jacob Johannesson
Christoffer Bäck
Gullabo RC
SMK Hedemora
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
3
Mathias Johansson
Rickard Bergström
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
3
Kristoffer Karlsson
Kent-Ola Björklund
SMK Trollhättan
Likenäs MK
Volvo 940
SE
3
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Patrik Lundberg
Peter Söderlund
Ilsbo MK
Ilsbo MK
Volvo 940
Team ITAB
SE
3
Alexander Pettersson
Rikard Mukka
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
3
Robin Wallon
Rickard Strindlund
Kolsva MS
Kolsva MS
Volvo 940
SE
3
Roger Fransson
Charlott Holmqvist
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940 Voc
SE
3
Andreas Liljeberg
Michael Liljeberg
Örsundsbro MK
Mälaröarnas MK
Volvo 940 Voc
SE
3
Dan Rhodin
Erik Larsson
SMK Trollhättan
Härnösands MK
Volvo 940 Voc
SE
3
Magnus Westman
Michael Andersson
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Volvo 940 Voc
SE
3
Rickard Gustafsson
Lucas Karlsson
SMK Södermanland
Gnesta MK
Volvo 940Voc
SE
2
Leif Ek
Tobias Eriksson Ek
Piteå MS
Vännäs MK
Volvo Amazon
SE
www.resultatservice.com