Anmälningslista

Anmälda till Rally: Vännäs-Plåt Rallyt

2 feb 2019 - Vännäs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 ÖNBF Classic 0
2 Appendix K 3
3 A,B,C-förare VOC Mekonomen 23
4 A-förare Rally Standard 0
5 A-förare 2 wd 1
6 A-förare 4 wd 1
7 B-förare Rally Standard 0
8 B-förare 2 wd 0
9 B-förare 4 wd 0
10 C-förare Rally Standard 1
11 C-förare 2 wd 0
12 C-förare 4 wd 0
13 Ungdomsrally 0
30 Föråkare. Anmälan efter godkännande av arrangör 1
Totalt 30

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Leif Ek
Tobias Eriksson Ek
Piteå MS
Vännäs MK
Volvo Amazon
SE
2
Peter Engström
Thomas Nilsson
NMS Boden
Luleå MS
Ford Escort RS1800
SE
2
Anton Mattsson
Jonny Olofsson
Umeå Automobilklubb
Umeå Automobilklubb
Volvo 142
SE
3
Göran Ahlström
Kurt Ahlström
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
3
Robin Bäckström
Johnny Bäckström
Falköpings MK
Kullings MS
Volvo 240
SE
3
Joakim Ellner Landberg
Henrik Lundh
SMK Södermanland
Eskilstuna MK
Volvo 940
SE
3
Roger Fransson
Charlott Holmqvist
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940 Voc
SE
3
Rickard Gustafsson
Lucas Karlsson
SMK Södermanland
Gnesta MK
Volvo 940Voc
SE
3
Christer Holm
Johan Holm
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 240
SE
3
Ingvar Ivarsson
Per Anders Persson
Säffle MC
Säffle MC
Volvo 940
SE
3
Oscar Janson
Matilda Widén
SMK Eda
Östmarks MFF
Volvo 940
SE
3
Marcus Jardler
Louise Korkeamäki
Östmark MFF
Östmark MFF
Volvo 940
SE
3
Jacob Johannesson
Christoffer Bäck
Gullabo RC
SMK Hedemora
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
3
Mathias Johansson
Rickard Bergström
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
3
Kristoffer Karlsson
Kent-Ola Björklund
SMK Trollhättan
Likenäs MK
Volvo 940
SE
3
Joakim Larsson
Anders Isaksson
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 740
EMS Finnerödja AB
SE
3
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Andreas Liljeberg
Michael Liljeberg
Örsundsbro MK
Mälaröarnas MK
Volvo 940 Voc
SE
3
Patrik Lundberg
Peter Söderlund
Ilsbo MK
Ilsbo MK
Volvo 940
Team ITAB
SE
3
Jonathan Lundgren
Johan Lindberg
Umeå Automobilklubb
Umeå Automobilklubb
Volvo 240
SE
3
Joel Norqvist
Christoffer Nilsson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 244
Dalek Lås o Larm AB
SE
3
Alexander Pettersson
Rikard Mukka
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
3
Dan Rhodin
Erik Larsson
SMK Trollhättan
Härnösands MK
Volvo 940 Voc
SE
3
Oliver Rumpler
Karl Rumpler
Oliver Rumpler
Volvo 740
Oliver Rumpler
AT
3
Robin Wallon
Rickard Strindlund
Kolsva MS
Kolsva MS
Volvo 940
SE
3
Magnus Westman
Michael Andersson
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Volvo 940 Voc
SE
5
Conny Eriksson
Lars Fahlesson
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
6
Bernth Rönnberg
Alexander Westin
Vännäs MK
Vännäs MK
Mitsubishi EVO VI
SE
10
Henrik Lindahl
Patrik Öberg
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 850
SE
30
Dan Selander
Vakant
Vännäs MK
Saab 99
SE
www.resultatservice.com