Anmälningslista

Anmälda till Rally: Midnattssolsrallyt

22 - 24 aug 2024 - KAK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Regularity Klassisk t.o.m 1990 5
2 Regularity Turist t.o.m 1990 1
3 Std GT/GTS Period F t.o.m 1965 0-1300 1
4 Std GT/GTS Period F t.o.m 1965 1301-1600 1
5 Std-GT/GTS Period F t.o.m 1965 1601 - 2
6 Std-GT/GTS period G1-G2 1966-1971 1
7 Std-GT Period H1 1972 -1975 0-1600 0
8 Std-GT Period H1 1971 - 1975 1601- 7
9 Std-GT/GTS H2 och I 1976 - 1981 0-2000 2wd 4
10 Std-GT/GTS H2 och I 1976 - 1981 -2000 2wd 2
11 Std-GT/GTS J1 och J2 1982-1990 2wd 3
12 4wd J1 och J2 -1990 0
13 Rally Icons -1990 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 27

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Roger Andersson
Rose-Marie Andersson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Saab V4
SE
1
Patrick Carlsson
Per-Jan R S Carlsson
MK Gutarna
MK Gutarna
Volvo 262
SE
1
Wenche Ekeli
Anette Mahle Gisle
Asker Og Bærum Motorsport
Asker Og Bærum Motorsport
Ford Escort
NO
1
Anders Gröttum
Oddvar Moland
Asker Og Bærum Motorsport
KNA Drammen
Opel Ascona A
NO
1
Sture Svensson
Helena Svensson
Gotlands MF
Gotlands MF
Saab V4
SE
2
Lars Esselius
Lars Esselius
Rhk
Ford Falcon
Team Turkey
SE
3
Johan Josefsson
Nicolina Hybert
SMK Trollhättan
Mölndals MK
Saab Sport
SE
4
Peter Strand
Anders Scharff
Linköpings MS
MK Kinda
VW 1500S
Linköpings Logistikcenter
SE
5
Jan-Olof Klerehag
Thomas Klerehag
Waxholms MK
Waxholms MK
Volvo PV 544
TEAM TIA RACING
SE
5
Thomas Norqvist
Jan-Åke Heimer
SMK Trollhättan
Åmål MK
Volvo Amazon
SE
6
Lennart Landström
Eric Lennartsson
Lycksele MK
Vännäs MK
Volvo Amazon
Assistancekåren
SE
8
Johny Abrahamsson
Kjell Svensson
Ulricehamns MK
Ulricehamns MK
Saab V4
SE
8
Kenth Bååth
Julia Bååth
SMK Vingåker
Katrineholms MK
Volvo 164
Denso rallysport sweden
SE
8
Svein Frustøl
Eirik Spilling
Kristiansand Automobil Kl
NMK Konsmo
Ford Escort
NO
8
Christer Johansson
Magnus Hedström
Kullings MS
Kullings MS
Saab V4
SE
8
Ola Klinga
Leif Bygg
SMK Sala
Smksala
Opel Ascona
SE
8
Björn Svensson
Jan Svensson
Ydre MK
Ydre MK
Volvo 142
SE
8
Peter Thume
Karin Danielsson
Kolsva MS
Kolsva MS
Opel Kadett GTE
GG Motorsport
SE
9
Bo Boddum Andersen
Erik Rasmussen
Randers Auto Sport
Horsens Motor Klub
Opel Kadett Gt/e
DK
9
Roger Brenemark
Björn Larsson
Haninge MK
Hofors MS
Ford Escort RS 1800 Mkll
SE
9
Mathias Engh
Andreas Wilhelmsson
Grangärde RRC
Fredriksbergs MK
Toyota Starlet
SE
9
Conny Palm
Rasmus Palm
Sams
Sams
Opel Ascona B
TEAM PALM
SE
10
Christer Larsson
Jan Adolfsson
Munkfors Motor Club
Finnskoga MK
Volvo 244
Opusbilprovning.se
SE
10
Jörgen Sundhäll
Arne Persson
MK Ratten
MK Ratten
Volvo 240
SE
11
Petter Fausko
Leif Arne Neset
Asker & Bærum Motorsport
Asker & Bærum Motorsport
Opel Kadett GSI
NO
11
Anders Prick
Tommy Tellskog
KAK
SMK Trollhättan
Volvo 242 Turbo
SE
11
Stefan Åhsberg
Sune Elofsson
MK Team Westom
MK Team Westom
Opel Kadett GSI 16V
SE
www.resultatservice.com