Anmälningslista

Anmälda till Rally: exaktacreative - Snapphanerally

18 - 20 aug 2022 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Debutanter 0
2 A,B,C Förare APP K 2WD 2
3 A,B,C Förare Alla 4D även APP K 1
4 A-Förare Trimmat 2WD 5
5 A-Förare Standad A 1
6 A-Förare Standard B 2
7 B-Förare Trimmat 2WD 2
8 B-Förare Standard A 1
9 B-Förare Standard B 1
10 C-Förare Trimmat 2WD 1
11 C-Förare Standard A 2
12 C-Förare Standard B 3
13 Ungdomsrally 0
30 Föråkare godkänd av arrangören 2
Totalt 23

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Morten Eskildsen
Michael Sahl Christensen
Historisk Motorsport DK
Ask Hedeland
Peugeot 309 GTI
DK
2
Peter Dahlsund
Mats Larsson
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 240
SE
3
Albin Nordh
Maja Bengtsson
Ydre MK
Älmhults MK
Skoda Fabia
Team Nybe
SE
4
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Martin Nilsson
Bengt Persson
Gotlands MF
SMK Hörby
Volvo 240
SE
4
Crister Nystrand
Victoria Nystrand
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Ford Fiesta R2
SE
4
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
SMK Hörby
Volvo 244
SE
4
David Pettersson
Isa Kolmbäck
Asarums MS
Taxinge MK
Toyota Starlet
SE
5
Jesper Larsson Odenmalm
Erika Ledin
Kristianstads MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
SE
6
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
6
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
7
Tobias Jönsson
Kenny Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
7
Ulf Wiström
Patrik Wiström
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Fiesta R2
SE
8
Lucas Ljungbäck
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
9
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
10
Tomas Wenersson
Pierre Svensson
Ssmk
Ssmk
Opel Ascona A
SE
11
Per-Arne Axelsson
Lars Gustafsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Toyota Corolla
Team RutGear Motorsport
SE
11
Thomas Olofsson
Juha Haukilahti
Gullabo RC
Gullabo RC
Toyota Corolla
SE
12
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
12
Kristoffer Bengtsson
Jennie Jämsen
Simrishamns MK
Eslöv MK
Volvo 940
SE
12
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Grp F
Polykemi AB
SE
30
Ingemar Månsson
Per Ivar Pi Hellberg
SMK Hörby
Osby MK
Volvo 940
SE
30
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
Hyllinge MS
BMW 320
SE
www.resultatservice.com