Anmälningslista

Anmälda till Rally: Temahallen

2 okt 2021 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 0
2 Appendix K, 3
3 A-Förare - Standard 1
4 A-Förare - Trimmat 7
5 A-Förare - 4 WD 1
6 B-Förare - Standard 5
7 B-Förare - Trimmat 3
8 B-Förare - 4 WD 0
9 C-Förare - Standard 5
10 C-Förare - Trimmat 5
11 C-Förare - 4 WD 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 30

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
6
Andreas Lexander
Arvid Lexander
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
6
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo
SE
7
Dan Skärin
Christer Skärin
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 244
SE
10
Ola Sandberg
Julius Harsten
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
SE
4
Ola Wingren
Rasmus Wingren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
6
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
4
Johan Green
Magnus Petersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
9
Johan Svensson
Malin Johansson
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
9
Simon Andersson
Erik Harrysson
Eslövs MK
SMK Hörby
Volvo 940
AM Elteknik
SE
2
Lars Nilsson
Per Malmström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 99
SE
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
10
Kevin Möllerström
Dennis Eriksson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Manta B
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
10
Berndt Holgersson
Peter Lundin
S Sunnerbo MK
Ljungby MK
Opel Ascona B
SE
4
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
Arlövs MC
Volvo 244
SE
4
Bengt Persson
My Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
4
Hampus Larsson
Kristianstads MK
Honda Civic
SE
9
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
SE
2
Morten Eskildsen
Michael Sahl Christensen
Historisk Motorsport DK
Ask Hedeland
Peugeot 309 GTI
DK
7
Anders Larsson
Ola Stenberg
Arlövs Motor Club
Arlövs Motor Club
BMW 2002
Lundells Motorsport
SE
9
Oliver Larsson
Fredic Larsson
Arlöv MC
Arlöv MC
BMW 318I
Lundell motorsport
SE
6
Markus Svensson
Joakim Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
6
Kenth Lindkvist
Robin Falén
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 940
SE
10
Tobias Larsson
Felicia Andersson
Kristianstad MK
SMK Hörby
Toyota Starlet
SE
7
Tobias Jönsson
SMK Helsingborg
Volvo 940
SE
9
Johannes Ljungbäck
Erik Lindfors
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
5
Bertil Carlsson
Roger Mårtensson
Varbergs MK
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
4
Eskil Carlsson
Marina Carlsson
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf
SE
3
Jesper Larsson Odenmalm
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
10
Paul Johnsson
Ina Norlin
Christianstads RC
Christianstad RC
Opel Ascona B
SE
www.resultatservice.com