Anmälningslista

Anmälda till Rally Grussprint: Temahallen Grussprint

31 okt 2020 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 11
3 A-Förare - Klass Standard 6
4 A-Förare - Klass Trimmat 16
5 A-Förare - 4 WD 2
6 B-Förare - Klass Standard 7
7 B-Förare - Klass Trimmat 11
8 B-Förare - 4 WD 2
9 C-Förare - Klass Standard 23
10 C-Förare - Klass Trimmat 10
11 C-Förare - 4 WD 0
30 Föråkare 3
Totalt 92

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
9
Tobias Larsson
Felicia Andersson
Kristianstad MK
SMK Hörby
BMW 316
SE
10
Torbjörn Karlsson
Fredrik Dehlin
Älmhults MK
Hässleholms MK
BMW 325
SE
7
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW M3 Cupe
PL
2
Thomas Thelin
Magnus Thelin
BMK Uddevalla
BMK Uddevalla
Fiat 131 Abarth
SE
7
Alf Fougstedt
Malin Fougstedt
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
4
Peter Holgersson
Gustav Lindfors
Ryds MK
Hässleholms MK
Ford Escort MK II
SE
2
Sven-Åke Angerd
Niklas Johansson
Norrahammars MK
Anderstorps RC
Ford Escort RS 1800
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
7
Elias Lörd
Vakant
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
30
Ola Sandberg
Martin Stjernberg
Hässleholms MK
Kristianstad MK
Ford Fiesta R2
SE
7
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Golf 3
Larssons Plåtslageri
SE
4
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Honda Civic
SE
9
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
8
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO IX
SE
5
Bertil Carlsson
Ingemar Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
30
Lars Johnsson
Vakant
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
30
Jimmy Möllerström
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
9
Kjell Andersson
Tobias Andersson
SMK Hörby
Tomelilla MK
Opel Ascona B
SE
10
Dennis Eriksson
Isabell Persson
Hässleholms MK
Hästveda FRC
Opel Ascona B
SE
10
Berndt Holgersson
Peter Lundin
Ljungby MK
Ljungby MK
Opel Ascona B
SE
7
Clint Jeffman
Gariela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
Rönneberga Rally Team
SE
7
Jimmy Lundqvist
Leif Gustavsson
Ryds MK
Ryds MK
Opel Ascona B
SE
10
Kevin Möllerström
Vakant
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
9
Kevin Gustavsson
Kim Johansson
Asarums MS
Asarums MS
Opel Astra
SE
7
Robin Håkansson
Niklas Eriksson
Gullabo RC
Nybro AC
Opel Astra
SE
9
Conny Eriksson
Lars Gustafsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Opel Ascona B
SE
10
Ulf Augustinsson
Hässleholms MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
SE
6
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 206
SE
2
Morten Eskildsen
Michael Christensen
Historisk Motorsport DK
Ask Hedeland
Peugeot 309 GTI
DK
2
Lars Nilsson
Per Malmström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Saab 99
SE
2
Tommy Karlsson
Urban Bohlin
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Saab 99 EMS 16V
SE
2
Östen Andersson
Simon Andersson
Eslövs MK
Eslövs MK
Saab V4
AM Elteknik
SE
5
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
8
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Subaru Impreza 555
SE
2
Magnus Andersson
Lina Andersson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Sunbeam Talbot Lotus
SE
9
Fredrik Ekholm
Håkan Ekholm
Hyllinge MS
Hyllinge MS
Suzuki Swift
SE
4
Mikael Andersson
Steinar Bakkland
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Johan Green
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
3
Jesper Larsson Odenmalm
Lovisa Kaunitz Odenmalm
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
6
Jonas Molin
Bengt-Arne Molin
Skene MS
Skene MS
Toyota Corolla
SE
9
Thomas Olofsson
Juha Haukilahti
Gullabo RC
Gullabo RC
Toyota Corolla
SE
10
Håkan Larsson
Vip
Kristianstad MK
Toyota Starlet
SE
9
Rasmus Larsson
Hampus Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Starlet
SE
2
Johnny Andersson
Anettet Andersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 142
SE
9
Kristoffer Bengtsson
Jennie Johbonell
Simrishamns MK
Eslövs MK
Volvo 240
SE
10
Arvid Johansson
Alicia Jonasson
Lessebo MK
Lessebo MK
Volvo 240
SE
4
Hans Johansson
Alexander Harsten
Olofströms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
4
K Boalt Johnsson
Tomas Englund
Osby MK
Volvo 240
SE
9
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
9
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
4
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
9
Johan Svensson
Per-Ivar Hellberg
Kristianstads MK
Osby MK
Volvo 240
SE
7
Andreas Lexander
Elida Lexander
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 242
SE
7
Mikael Ingemansson
Kristian Eriksson Dahl
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Volvo 244
SE
7
Martin Olsson
Charlotte Hildingsson
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
4
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
Arlövs MC
Volvo 244
SE
6
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 740
SE
3
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
6
Jens Oscarsson
Susanne Oscarsson
Toarps MK
Toarps MK
Volvo 850
Team Kråka
SE
9
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
3
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
9
Peter Dahlsund
Varbergs MK
Volvo 940
SE
10
Adam Håkansson
Dennis Kullberg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
9
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
4
Thord Johansson
Emil Månsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Janne Kristiansson
Bo Karlsson
Wäxjö MS
Älmhults MK
Volvo 940
SE
9
Roy Larsen
Per-Henrik Ekholm
Hyllingems
Hyllingems
Volvo 940
SE
10
Christian Ljungdahl
Sebastian Idensjö
Rödeby Eks MS
Kalmar MK
Volvo 940
SE
4
Per Löfqvist
Kinds MK
Volvo 940
SE
4
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
9
Valentin Mårtensson
Tommy Gullberg
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 940
Lundells Motorsport
SE
3
Tyko Nilsson
Elisabeth Nielssen
Hässleholm MK
Volvo 940
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
4
Ola Schönström
Daniel Ekdahl
Arlövs MC
Lunds AC
Volvo 940
SE
1
Gustaf Ekenved
Fredrik Ekenved
Göteborgs MF
Göteborgs MF
Volvo 944
SE
3
Bengt Malmgren
SMK Hörby
Volvo 944
SE
9
Magnus Ingesson
Frida Ingesson
Toarps MK
Toarps MK
Volvo S70
SE
4
Robin Svensson
Tba
SMK Hörby
Volvo Volvo 940
SE
2
Nils Thelin
Skillingaryds MK
VW 1302 RS
NTS Motorsport
SE
2
Per Eriksson
Per Rosendahl
SMK Örkelljunga
Rhk
VW 1303
SE
4
Eskil Carlsson
Marina Carlsson
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf
SE
6
Nicklas Eriksson
Kid Eriksson
Gullabo RC
VW Golf
SE
7
Johannes Haraldsson
Vakant
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
6
Andreas Håkansson
Maja Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
10
Per Johansson
Tobias Wingårdh
Kinds MK
Toarps MK
VW Golf
SE
9
Erik Lindfors
Josefin Ingvarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
9
Johannes Ljungbäck
Marcus Gadd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
9
Björn Nilsson
Nathalie Nilsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
6
Lars Svensson
Vip
Hässleholms MK
VW Golf
SE
9
Christian Tranström
Ellinor Tranström
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
9
Nils-Åke Ohlsson
Bengt Karlsson
Asarums MS
Asarums MS
VW Golf 3
SE
3
Kurt Ekelund
Daniel Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
www.resultatservice.com