Anmälningslista
Anmälda till Rally: KAK Midnattssolsrallyt
10 - 13 jul 2019 - KAK - Kungliga Automobil Klubben
Producerad av Resultatservice
Nr | Klass | Antal |
---|---|---|
1 | Category 1 (före 31.12.1961) Fri volym | 1 |
2 | Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) upp till 1000 cm3 | 7 |
3 | Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) från 1001 cm3 till 1300 cm3 | 5 |
4 | Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) från 1301 cm3 till 1600 cm3 | 6 |
5 | Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) från 1601 cm3 till 2000 cm3 | 14 |
6 | Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) över 2001 cm3 | 3 |
7 | Category 2 (1.1.1970 - 31.12.1975) upp till 1600 cm3 | 6 |
8 | Category 2 (1.1.1970 - 31.12.1975) från 1601 cm3 till 2000 cm3 | 35 |
9 | Category 2 (1.1.1970 - 31.12.1975) från 2001 cm3 till över 2501 cm3 | 11 |
10 | Category 3 (1.1.1976 - 31.12.1981) upp till 1600 cm3 | 3 |
11 | Category 3 (1.1.1976 - 31.12.1981) från 1601 cm3 till 2000 cm3 | 35 |
12 | Category 3 (1.1.1976 - 31.12.1981) över 2001 cm3 | 30 |
13 | Category 4 (1.1.1982 - 31.12 1990) fri volym | 14 |
14 | Category 5 (före 31.12.1990) | 3 |
15 | Regularity Sport - Klass 1 - Bilar tillverkade före 1960 | 2 |
16 | Regularity Sport - Klass 2 - Bilar mellan 1961 och 1974 | 9 |
17 | Regularity Sport - Klass 3 - Bilar från 1975 och nyare. | 3 |
18 | Regularity Elit - Klass 1 - Bilar tillverkade före 1960 | 2 |
19 | Regularity Elit - Klass 2 - Bilar mellan 1961 och 1974 | 7 |
20 | Regularity Elit - Klass 3 - Bilar från 1975 och nyare. | 6 |
30 | Föråkare: Godkänd av arrangören för anmälan. | 1 |
Totalt | 203 |
Klass | Förare/Kartläsare | Klubb/Klubb | Bil/Anml. | Nat |
---|---|---|---|---|
Jorge Perez-Companc Jose Volta |
Cda Cda |
Ford Escort RS1800 Viking Motorsport Ltd |
||
Darryn Snooks Tracey Dewhurst |
Historic Rally Associatio Historic Rally Associatio |
Datsun 710Sss Snooks Motorsport |
||
Jeffrey David Grant Geelan |
Porsche Club Of Nsw Porsche Club Nsw |
Porsche 911 Carrera RS Autohaus Hamilton |
||
Patty Sa |
KAK |
Porsche 911 |
||
Markku Taipale Alix Malmsten |
Historic Rally Club Finla Ekenäs MK |
Ford Escort Twincam |
||
Sverre Norrgård Ari Koponen |
Anjalankosken Ua Nilsiän Urheiluautoilijat |
Ford Falcon Team Norrgård |
||
Egil Eriksson Ole Ström |
Sibbo Automobilklubb Sibbo Automobilklubb |
Fiat Panda 45 |
||
Ken Davies Alan Jones |
Hrcr Herefordshire Hrcr Herefordshire |
Ford Cortina |
||
Jimmy Mcrae Pauline Gullick |
Roger Albert Clark Roger Albert Clark |
Vauxhall Firenza |
||
Chris Hellings Glyn Thomas |
South Hams 60 And Worcs |
VW Golf |
||
Nick Kitching Andrew Trollope |
Ripon Ripon |
Ford RS1800 |
||
Warren Philliskirk Garry Green |
York York |
Ford Escort MK 2 |
||
Andrew Robinson Kevin Wilson |
Malton RAC MSC |
Ford Escort |
||
Andrew Siddall Alex Lee |
Matlock Motorclub Beverley & District Motor |
Fiat Abarth 131 Rally Dansport |
||
Geoff Bell Phil Clarke |
Matlock Motorclub |
Ford Escort MK2 RS1800 Dansport |
||
Odd Johansen Morten Karset |
Asker Og Bærum Motorsport Asker Og Bærum Motorsport |
Ford Escort Twin Cam |
||
Petter Fausko Leif Arne Neset |
Asker & Bærum Motorsportr Asker & Bærum Motorsport |
Opel Kadett |
||
Alf Helle Terje Thorstensen |
KNA NMK |
Triumph TR 4 |
||
Inge Møller Ole Reidar Myhrer |
NMK Sør Gudbrandsdal |
Volvo 142 |
||
Erling Svensen Ingar Carlsen |
KNA Halden KNA I/y Østfold |
Volvo PV 544 |
||
Steinar Frellumstad Jan Egil Jenssen |
KNA Vestfold KNA Oppland |
Volvo 121 Amazon |
||
Torhild Hallre John Thoreby |
Nsk Norsk Sportsv. Klubb KNA Halden |
VW 1303S |
||
Aasmund Kleve Oddvar Moland |
NAF A&B Motorspott KNA |
Volvo 123GT |
||
Anders Gröttum Jörn Gröttum |
Asker & Bærum Motorsport Asker & Bærum Motorsport |
Opel Kadett Gt/e |
||
Bo Rönnbäck Gerth Svensson |
Örmck Örmck |
Ford Starkiner |
||
Anders Forsberg Lennart Forsberg |
Alingsås MK Alingsås MK |
Saab 96 |
||
Cay Fredriksson Staffan Lindberg |
Sigtuna RC Sigtuna RC |
Saab Monte Carlo 850 Team Pitan |
||
Roland Gutemyr Malin Gutemyr |
Rosendals MK Rosendals MK |
Saab 96 2T frendovisby.se |
||
Lars-Erik Hällbo Lars Erik Björnberg |
Säters MK Säters MK |
Saab 96 Sport |
||
Kenneth Jonsson Hillar Veiksaar |
Eskilstuna MK Östhammars MK |
Saab Sport 96 |
||
Göte Nygren Mikael Yliluoma |
MK Kopparberg Hällefors MK |
Saab 96 Sport |
||
Per-Arne Sjöstedt Mikael Ence |
Haninge MK Haninge MK |
Saab 96 Sport |
||
J. Staffan Anderson Gustav Alm |
Finspångs MS Örsundsbro MK |
Renault R8 Gordini |
||
Sören Hellqvist Ann-Sofie Ljung |
Degerfors RC Degerfors RC |
Opel Kadett Coupe |
||
Magnus Nordqvist Ida Nordqvist |
SMK Örebro SMK Örebro |
BMC Cooper |
||
Hans Åke Söderqvist Rickard Forsell |
Norbergs MC Norbergs MC |
BMC Cooper S Söderqvist Enginering |
||
Urban Wahlberg Benny Nordqvist |
Linköpings MS Linköpings MS |
Ford Anglia Team Korvgubben |
||
Yngve Gustavsson Magnus Rehbinder |
Sigtuna RC Rhk |
VW 1500S |
||
Alexander Jansson Krister Nordlund |
Rasbo MK Sigtuna RC |
Ford Cortina |
||
Bengt-Göran Jonsson Henrik Mellstig |
Teknis Motor Club Teknis Motor Club |
Ford Cortina GT |
||
Mats Karlsson Viktor Rosenborg |
MK Kopparberg MK Kopparberg |
Saab V4 |
||
Kenneth Waltersson Jan Sönne |
Anderstorp RC |
Ford Lotus Cortina |
||
Jörgen Andersson Robert Norss |
Höglandets MS Höglandets MS |
Volvo Amazon |
||
Nils Bergquist Karl Erik Magnusson |
Västerås MS Västerås MS |
Volvo 122S Carfix Rally Team |
||
Janne Blom Stig Bergqvist |
Finspångs MS Finspångs MS |
Volvo PV |
||
Christer Carlsson C G Wilke |
Hässleholms MK Hässleholms MK |
Volvo 122S |
||
Ola Eklund Marcus Jäder |
Västerås MS Västerås MS |
Volvo PV544 Car Fix Rally Team |
||
Lars Graff Tommy Pettersson |
Östernärkes RMC Teknis MC |
Volvo Amazon |
||
Håkan Holm Jesper Holm |
Vallentuna MK Vallentuna MK |
Volvo Amazon |
||
Anders Johanson Håkan Berg |
Laxå MK Laxå MK |
Volvo Amazon 122S Nils Johansson Bil AB |
||
Thomas Johansson Juha Liimatainen |
SMK Trollhättan SMK Trollhättan |
BMW 2002 |
||
Roland Karlsson Pär Jonsson |
Nora MK Teknis MK |
Volvo 121 |
||
Anders Levin Bertil Jonsson |
MK Team Westom Säffle MC |
Volvo 122S Levin Support |
||
Martin Lindén Sven-Erik Adler |
Team Skogsåkarna Linköpings MS |
Volvo PV Sport |
||
Glenn Egon Ström Susanna Strömgren |
Dals MK Dals MK |
Volvo Amazon |
||
Alf Öberg Göran Liljeros |
Västerås MS Västerås MS |
Volvo Amazon 122S Carfix Rallyteam |
||
Per Göransson Roger Lindholm |
Almunge MK Västerås MS |
Ford Falcon Futura Sprint |
||
Karl-Bertil Ling Jan Nilsson |
Kolsva MS Kolsva MS |
Ford Falcon Sprint |
||
Larsgöran Frid Lennart Göransson |
SMK Örebro SMK Örebro |
Skoda 130 RS |
||
Mats Lannebris Christer Karlsson |
Västerås MS Västerås MS |
VW 1302 S |
||
Joakim Roman Hans Sylvan |
SMK Örebro Djursholms MK |
Daf 66 Coupe Millbrooks World Rally Team |
||
Sune Vesterlund Jonas Vesterlund |
Eskilstuna MK Eskilstuna MK |
VW 1303 S |
||
Kenneth Andersson Hans-Erik Jansson |
Piteå MS Sigtuna RC |
Saab V4 |
||
Jan Andreson Lennarth Ångström |
Filipstads MC Filipstads MC |
BMW 2002 |
||
Olle Asplund Emelie Starby |
Waxholm MK Waxholms MK |
Amazon 121 |
||
Henrik Boivie Micael Björklund |
Almunge MK Rasbo MK |
Ford Escort RS1600 Bevelko Historic Rallyteam Sweden |
||
Kenneth Bäcklund Bengt-Arne Gustafsson |
Vara MK Vara MK |
Opel Ascona A |
||
Tomas Damm Tomas Kasselstrand |
MK Kinda MK Kinda |
Volvo 142 Hycklinge Bensin & Service AB |
||
Jörgen Einar Tommy Ohlsson |
Almunge MK SMK Märsta |
Volvo P1800 E |
||
Brian Falk Dick Almgren |
Grangärde RRC Grangärde RRC |
Volvo 142 S Da Transport AB Grängesberg |
||
Ragnar Glav Conny Jansson |
Vallentuna MK Vallentuna MK |
Opel Ascona A |
||
Stefan Helin Anders Littorin |
Tibro MK Ssk |
Opel Ascona A HELINS MOTORSPORT |
||
Stefan Helsing Leif Gustafsson |
Rallyklassikerna Älvbygdens MK |
Saab V4 0 |
||
Göran Huggare Sture Huggare |
Kolsva MS Kolsva MS |
Saab V4 |
||
Håkan Huggare Peter Persson |
Kolsva MS Kolsva MS |
Saab 96 V4 |
||
Curt Jonsson Lars-Erik Henriksson |
Tväråns If Luleå MS |
Volvo 142 Norrbottens Bildemontering AB |
||
Bengt Karlsson Mattias Holm |
Fagersta MK Fagersta MK |
Volvo Amazon 121 |
||
Bo Karlsson Tore Jansson |
Hällefors MK Filipstads MC |
Opel Kadett GTE |
||
Håkan Larsson Annie Seel |
Laxå MK KAK Motorsport |
Ford Escort RS 1800 |
||
Anders Lindberg Oscar Lindberg |
Teknis MC Teknis MC |
Opel Kadett Ralley |
||
Lars Erik Lundström Jan Larsson |
MK Kopparberg Björnjägarnsrc |
Opel Ascona 0 |
||
Ove Lundström Roger Rosenborg |
MK Kopparberg MK Kopparberg |
Opel Ascona |
||
Mikael Lööv Hans Andersson |
Rasbo MK Skepptuna MK |
Ford Escort RS 1600 |
||
Henry Nyberg John-Erik Nyberg |
Forshaga MC |
Opel Kadett GTE |
||
Björn Olofsson Niklas Ryghammar |
MK Rimo Waxholm MK |
Ford Escort RS 2000 Team Tia Racing |
||
Jan Sellholm Karl-Erik Bäckwall |
Kolsva MS Offerdals MK |
Opel Ascona A Cross Flow |
||
Tom Silén Jerry Nilsson |
Örsundsbro MK Örsundsbro MK |
Opel Ascona A Järlåsa Rally Team |
||
Björn Svensson Frederik Svensson |
Ydre MK Ydre MK |
Volvo 142 |
||
Peter Thume Karin Danielsson |
Kolsva MS Kolsva MS |
Opel Kadett GTE GG Motorsport |
||
Kari Valkama Per-Arne Skoglund |
Nora Nora |
Saab V4 Däckvärkstan i Nora |
||
Bo Warmenius Robert Ardryd |
Taxinge MK MK Kopparberg |
Ford RS1600 Örby Gummi Racing |
||
Ulf Zetterström Lars-Gunnar Karlsson |
Vallentuna MK Vallentuna MK |
Ford Escort RS 2000 |
||
Tomas Åhman Tomas Stålfors |
Almungemk Almunge MK |
Volvo 142Gl Ramudden.se |
||
Göran Åkerlund Göran Svare´n |
Katrineholms MK Katrineholms MK |
Opel Ascona A |
||
Tomas Åkeson Johan Mellström |
Teknis MC Teknis MC |
Ford Escort RS 2000 |
||
Stig Blomqvist Robert Jakobsson |
SMK Örebro Kolsva MS |
Porsche 911 |
||
Jårs Damberg Kjell Andersson |
För.rallyklassikerna Huddinge MK |
Volvo 164 |
||
Tomas Ebegård Pettri Väätänen |
KAK Haninge MK |
Porsche 911 Arne Bäckström Historic Motorsport |
||
Per Göthberg Robert Eriksson |
Eskilstuna MK Eskilstuna MK |
Porsche 911 Carrera RS Oppunda Kraftkonsult AB |
||
Markus Hällbo Erik Gustavsson |
Säters MK SMK Linde |
Volvo 164 |
||
Claes Molin Håkan Jacobson |
SMK Dala Falun Norbergs MC |
Porsche 911 RS |
||
Mats Myrsell Esko Junttila |
SMK Hedemora SMK Hedemora |
Porsche 911 RS |
||
Anders Olsson Torbjörn Frykberg |
Vaxholm MK Björnjägarens RC |
Volvo 164 Team Tia Racing |
||
Johan Oscarsson Henrik Lundh |
SMK Södermanland Eskilstuna MK |
Porsche Carrera RS |
||
Krister Wennman Mattias Wennman |
Rasbo MK Rasbo MK |
VW Golf GTI Wennmans Bilplåt AB |
||
Ari Alanen Weine Larsson |
SMK Karlskoga SMK Karlskoga |
Opel Kadett GTE |
||
Charles Andersson Leif Wigert |
Borlänge MK Björnjägarns RC |
Ford Escort BDG |
||
Göran Andersson Andreas Andersson |
SMK Vingåker SMK Vingåker |
Opel Ascona |
||
Staffan Bergdahl Ted Nytting |
Teknis MC |
Ford Escort RS 1800 |
||
Björn Bäckström Robin Bäckström |
Botkyrka MK Botkyrka MK |
Opel Kadett GTE BÄCKSTRÖM RALLY TEAM |
||
Lars Davidsson Christoffer Bäck |
Enköpintgs MK SMK Hedemora |
Renault 5 Turbo |
||
Peter Engström Thomas Nilsson |
NMS Boden NMS Boden |
Ford Escort RS1800 |
||
Lennart Eriksson Thomas Sjöberg |
Sotenäs MK Sotenäs MK |
Opel Ascona |
||
Peter Granqvist Rebecca Andersson |
Hällefors MK Hällefors MK |
Opel Ascona B |
||
Jan Hagman Staffan Johansson |
MK Rimo MK Rimo |
Ford RS 1800 Rimbo Hus Sport |
||
Peter Jonasson Lina Jonasson |
Ydre MK Ydre MK |
Opel Ascona B KISA EL-BYRÅ |
||
Tommy Karlsson Urban Bohlin |
SMK Trollhättan SMK Trollhättan |
Saab 99 EMS 16V |
||
Sten Larsson Malin Axellie |
SMK Trollhättan SMK Trollhättan |
Opel Ascona B |
||
Per-Erik Lundgren Mikael Andersson |
Borlänge MK Eskilstuna MK |
Ford Escort MK 2 |
||
Mats Lundholm Johan Johansson |
Tjust MK KAK |
Opel Ascona B |
||
Lars Ohlson Göran Widell |
SMK Vingåker SMK Vingåker |
Opel Ascona B |
||
Mikael Oscarsson Fredrik Jensen |
SMK Södermanland |
Ford Escort BDG |
||
Pelle Palmqvist Mikael Kjellgren |
SMK Gävle Hjo MK |
Ford Escort RS |
||
Anders Pettersson Jonathan Pettersson |
Tjust MK Tjust MK |
Ford Escort RS 1800 |
||
Gunnar Rantzow Arne Stagnell Steen |
KAK KAK |
Ford Escort BDG Arne Bäckström Historic Motorsport |
||
Fredrik Rosén Roy Karlsson |
MK Trophy MK Trophy |
Saab 99 EMS |
||
Thorleif Råsell Frank Hoffmann |
SMK Linde SMK Linde |
Opel Ascona B |
||
Göran Schönqvist Arne Gabrielsson |
MK Rimo MK Rimo |
Opel Kadett GTE |
||
Peter Sjögren Thomas Sjögren |
Grangärde RRC Grangärde RRC |
Opel Ascona B |
||
Christer Sunner Nicklas Lindberg |
MK Kopparberg Teknis MC |
Opel Kadett GTE |
||
Mats Svenson Gunnar Envang |
SMK Märsta Djursholms MK |
Opel Ascona |
||
Morgan Sörensson Erik Karjula |
Mk.kopparberg Ludvika MS |
Opel Ascona.b |
||
Peter Törnqvist Tom Wesström |
Waxholms MK Waxholms MK |
Ford Escort RS 1800 |
||
Lars Wikman Mats Jägerhult |
Sandvikens MK Vallentuna MK |
Ford Escort RS1800 |
||
Stefan Åhsberg Sune Elofsson |
MK Team Westom MK Team Westom |
Saab 99 EMS |
||
Johan Ackesten Stefan Bylen |
Kolsva MS Kolsva MS |
Volvo 242 |
||
Ola Axelsson Curt Lundmark |
Västerås MS Västerås MS |
Volvo 240 AXELSSONS TURISTTRAFIK AB |
||
Håkan Blixt Benny Wallin |
SMK Örebro KAK |
Porsche 924 Carrera GT |
||
Arne Bäckström Björn Wessel |
Haninge MK Carlstad RC |
Volvo 240 Arne Bäckström Historic Motorsport |
||
Ruben Börjesson Fred Calmerman |
SMK Nyköping SMK Nyköping |
Triumph TR7 V8 |
||
Lasse Drotz Claes Rundlöf |
Waxholms MK Waxholms MK |
Volvo 240 Team Tia Racing |
||
Erik Eriksson Henric Gustavsson |
SMK Uppsala SMK Uppsala |
Volvo 242 |
||
Bengt Forsberg Jörgen Larsson |
Stockholms BK Stockholms BK |
Volvo 240 |
||
Kjell Fransson Per-Olof Eriksson |
Vimmerby MS Mönsterås MK |
Renault Alpine A310 |
||
Peter Friberg Lars Erik Kronberg |
Ludvika MS |
Saab 99 Turbo |
||
Jan Hagberg Per Mikael Ekström |
Kinds MK Toarps MK Borås |
Volvo 242 |
||
Harry Joki Toni Sundkvist |
KAK SMK Motala Bil |
Volvo 242 Blue Thing Sport |
||
Göran Jonasson Per-Ola Johansson |
Wäxjö MS Wäxjö MS |
Vauxhall Chevette Hsr |
||
Urban Karlsson Johan Engström |
Östhammars MK Östhammars MK |
Volvo 244 Sh Maskin Uppsala |
||
Dick Larsson Jessica Larsson |
Rasbo MK Rasbo MK |
Volvo 240 |
||
Håkan Lindh Annette Åhman |
Laxå MK Almunge MK |
Volvo 242 Hl Service I Laxå AB |
||
Johnny Nilsson Rolf Pettersson |
KAK KAK |
Renault Alpine 310 |
||
Niklas Nilsson Anders Östlund |
Jämtlands MK Hällefors MK |
Volvo 242 |
||
Stefan Nilsson Ann-Louise Nilsson |
MSK Hammaren MSK Hammaren |
Volvo 242 JH Spårservice AB |
||
Leif Nordh Patrik Wiström |
Haninge MK |
Volvo 244 |
||
Tomas Nyström Mats Foselius |
MK Rimo MK Rimo |
Porsche 911 SC Nyströms Cement |
||
Lars-Ove Biffen Olsson Torbjörn Jönsson |
Forshaga MC Forshaga MC |
Opel Ascona 400 |
||
Morgan Olsson Björn Jacobsson |
Vimmerby MS Vimmerby MS |
Volvo 242 |
||
Arne Rådström Dennis Rådström |
MK Ratten KAK |
Volvo 262 |
||
Jari Saarinen Jörgen Fornader |
MSK Kvarnvingarna MSK Kvarnvingarna |
Volvo 242 |
||
Mats Thorszelius Joakim Jansson |
SMK Uppsala Rasbo MK |
Volvo 242 |
||
Janne Westlund Johannes Jansson |
MK Kopparberg MK Kopparberg |
Volvo 240 DA Transport AB Grängesberg |
||
Mikael Wisti Lasse Grip |
Fagersta MK SMK Hälsinge |
Volvo 244 |
||
Jan Åhlander Anders Lind |
Hedesunda MK Hedesunda MK |
Volvo 242 0 |
||
Thord Östlund Daniel Norling |
Hedesunda MK Hedesunda MK |
Volvo 242 ÖSTLUND HEDESUNDA BIL AB |
||
Patrik Dybeck Jonny Norling |
SMK Gävle Skutskärs MS |
Opel Kadett GSI Batteribolaget |
||
Göran Fredriksson Tony Mårtensson |
Fryksdalens MK Kuling MS |
Volvo 242 Turbo |
||
Ricardo Hillesjö My Wessel |
Haninge MK Carlstad RC |
Suzuki Swift MK2 ARNE BÄCKSTRÖM HISTORIC MOTORSPORT |
||
Lotta Lundqvist Lotta Wennberg |
MK Rimo MK Rimo |
Opel Manta 400 |
||
Anders Nilsson Per Schlegel |
SMK Arboga SMK Arboga |
VW Golf GTI 16V |
||
Joachim Nilsson Markku Kangas |
SMK Arboga Sandvikens MK |
Opel Kadett GSI |
||
Anders Norstedt Frank Smit |
SMK Uppsala SMK Uppsala |
Saab 900 T16 Returbilen i Sverige AB |
||
Ulf Pettersson Andreas Ekström |
Katrineholms MK Katrineholms MK |
Opel Kadett GSI Carlsson Byggare AB |
||
Johan Rudengren Christer Johansson |
Eskilstuna MK Flens MS |
VW Golf GTI |
||
Stefan "sollet" Sollenfelt Olle Erixon |
Teknis MC Katrineholms MK |
Opel Kadett GSI 16V Centrala Gummi Historic R sport |
||
Peter Strid Ulf Lind |
SMK Hörby SMK Hörby |
Opel Manta 400 |
||
Bosse Sundin Tommy Ftjern |
Dals MK MK Trophy |
BMW M3 |
||
Anders Söderberg Lotta Strand |
Botkyrka MK SMK Valdemarsvik |
Opel Kadett GSI |
||
Roger Samuelsson Robin Friberg |
KAK |
Porsche |
||
David von Schinkel Per Björkman |
KAK |
Porsche |
||
Hans-Göran Melander Staffan Jeansson |
Haningemk |
Triumph TR2 |
||
Håkan Wijkander Mats Tibblin |
Bentley Drivers Club Bentley Drivers Club |
Bentley |
||
Mats Andersson Arne Gustafsson |
Växjö MS Växjö MS |
Saab 96 V4 |
||
Roger Andersson Rose-Marie Andersson |
Katrineholms MK Katrineholms MK |
Saab V4 |
||
Tojje Axelsson Kenneth Breistål |
Team Skogsåkarna Team Skogsåkarna |
VW 1303 S |
||
Eva Carlsson Sven Carlsson |
SMK Vingåker SMK Vingåker |
Volvo Amazon 121 |
||
Lennart Rees Per-Olov Einerfeldt |
Örebro Racing Club Laxå MK |
Saab 99 EMS |
||
Clas Skoog Rickard Rejnefelt |
KAK KAK |
VW 1303 S |
||
Leif Sohlberg Lucas Helin |
Vara MK Tibro MK |
VW 1303S |
||
Thorbjörn Danielsson Tobias Seborn |
Vimmerby MS Vimmerby MS |
Morgan +8 |
||
Anders Hagman Carita Svensson |
Filipstads MC Filipstads MC |
Porsche 944 |
||
Mats Hellkvist Barbro Hellkvist |
Hallsbergs MK Hallsbergs MK |
Volvo 240 |
||
Ingemar Bjerkborn Simon Bjerkborn |
KAK Syd Mscc |
MG A Coupé Bjerkborn Historic Rally Team |
||
Peter Carlsson Markus Carlsson |
SMK Nyköping SMK Nyköping |
Saab V4 |
||
Sibylla Gustafsson Rolf Ax |
Åtvidabergs MK Åtvidabergs MK |
Saab 96 |
||
Per Settergren Martin Stuart |
KAK Motorsport |
Triumph TR4A |
||
Sture Svensson Helena Svensson |
Gmf:s BK Gmf;s BK |
Saab 96 |
||
Kjell Carlsson Ove Lindberg |
Nora MK Västerås MS |
Volvo 360 |
||
Patrick Carlsson Per-Jan R S Carlsson |
MK Gutarna MK Gutarna |
Volvo 262 Bertone |
||
Öved Clasén Britt-Marie Clasén |
Linköpings MS Linköpings MS |
Saab 900 |
||
Mikael Knutsson Carl-Gustav Andersson |
MK Rimo MK Rimo |
Volvo 960 |
||
Göran Ljung Mats Carlbom |
Kolsva MS Kolsva MS |
Volvo 244 |
||
Christoffer Holmberg Niklas Olsson |
Karlskrona Automobil Klub Karlskrona AK |
Opel Ascona B |
||
|
Meny
KAK Midnattssolsrallyt
10 - 13 jul 2019 - KAK - Kungliga Automobil Klubben