Anmälningslista

Anmälda till RallySpecial, DM: Skänningeknixen

21 apr 2024 - Västra Östergötlands MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 4WD 2
2 2 A-förare: 2-WD 5
3 B-förare: 2WD 8
4 C-förare: 2WD 4
5 A-& B-förare: Standard 1 1
6 C- förare: Standard 1 4
7 A-& B-förare: Standard 2 5
8 C-förare: Standard 2 5
9 Appendix K-75 2
10 Appendix K 1976-81 1
11 Ungdomsrally 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 2
Totalt 40

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
10
Björn Bäckström
Peter Andersson
Botkyrka MK
Östergyllen MK
Opel Kadett GTE
BÄCKSTRÖM RALLY TEAM
SE
3
Andreas Björkman
Patrick Savinainen
Degerfors RC
Degerfors RC
BMW M3
SE
1
Tobias Pettersson
Åke Kjellgren
Gränna MK
Gränna MK
Mitsubishi EVO 6
SE
4
Ulf Augustinsson
Elias Augustinsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
Team Björns autoservice
SE
6
Magnus Nyqvist
Maria Nyqvist
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Toyota Corolla
SE
8
Krister Olsson
Cecilia Johansson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 940
BDS Bil & Fritid AB Katrineholm
SE
1
Mikael Ljungström
Sivert Svensson
Laxå MK
Laxå MK
Mitsubishi EVO 7
Nils Johansson Bil AB
SE
3
Fredrik Bergman
Bengt Gustavsson
Linköpings MS
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
9
Benny Nordquist
Håkan Linden
Linköpings MS
Linköpings MS
Volvo 142
SE
6
Peter Strand
Anders Scharff
Linköpings MS
MK Kinda
Volvo 244
Linköpings Logistikcenter
SE
7
Tomas Damm
Peter Nilsson
MK Kinda
Ydre MK
Volvo 240
SE
3
Björn Lövenhed
Björn Almen
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Opel Äascona B
SE
2
Marcus Rutgerson
Henrik Eriksson
Nora MK
Laxå MK
Lexus Is200
SE
4
Fredric Larsson
Jonas Larsson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
VW Golf 2
SE
11
Eddie Ramírez Eriksson
Agustin Ramírez Acosta
Nässjö MK
Nässjö MK
VW Polo
SE
7
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Team Björns Autoservice
SE
4
Max Åndberg
Viktoria Johansson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Opel Astra
SE
8
Mattias Ekberg
Jan Ekberg
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 940
SE
8
Lars Johansson
Susi Baunkilde
SMK Valdemarsvik
SMK Valdemarsvik
Volvo 940
SE
5
Lars Rosén
Susanne Rosén
SMK Vingåker
SMK Vingåker
VW Golf 3
SE
2
Bjarne Rutgersson
Colin Andersson
Stenungsunds MS
Kullings MS
BMW M3
SE
7
Dan Brewitz
Ola Brewitz
Tibro MK
Volvo 940
SE
4
Benny Johansson
Pär Svensson
Tjust MK
Tjust MK
Ford Escort
SE
3
Torbjörn Johansson
Jana Bäckman
Tjust MK
Tjust MK
Opel Ascona B
SE
2
Andreas Wilke
Tommas Olsson
Tjust MK
Tjust MK
Ford Escort
SE
8
Oscar Carlsson
Filip Sjögren
V:a Östergötland MK
Västa Östergötlands MK
Suzuki Swift MK1
SE
30
Andreas Ekström
Sanna Ekström
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
30
Henrik Johansson
V:a Östergötlands MK
Volvo 240
SE
8
Ludwig Karlsson
Julia Karlsson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
9
Håkan Lidebjer
Karl Frisk
V:a Östergötlands MK
MSK Kvarnvingarna
BMW 2002Ti
SE
2
Ulf Wiström
Patrik Wiström
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Ford Fiesta Rally 4
SE
3
Heidi Ryrlén
Peter Hansson
Vänersborgs MK
Vänersborgs MK
Ford Fiesta
SE
3
Anders Malm
Anders Andersson
Ydre
V:a Östergötland MK
Volvo 240
SE
7
Andreas Norström
Lars Norström
Ydre MK
Ydre MK
VW Golf GTI
SE
6
Paul Roos
Anton Karlsson
Åtvidaberg MK
Linköping MK
Volvo 244
SE
6
Jonathan Nagel
Daniel Nagel
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
Opel Kadett D
SE
2
Andreas Fransson
Tomas Johansson
Östergyllen RC
Eskilstuna MK
Peugeot 206 RC
SE
3
Mattias Fransson
Fredric Fransson
Östergyllen RC
Östergyllen RC
Volvo 940
SE
7
Christian Kleen
Ellen Kleen
Östergyllen RC
Östergyllen RC
Peugeot 106 Rallye
Mlimits Motorsportsprodukter
SE
3
Jonas Rydell
Anders Pettersson
Östergyllen RC
MSK Kvarnvingarna
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com