Anmälningslista

Anmälda till Rally: Semesterturen

27 jul 2024 - Södra Sunnerbos MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Standard 24
2 App K 3
3 2 WD 19
4 4 WD 3
5 Ungdom 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 3
Totalt 53

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Ivar Andersson
Per Andersson
Dals MK
Dals MK
Volvo 940
SE
1
Jonas Andersson
Linn Andersson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
1
Mattias Bengtsson
David Pettersson
Ryds MK
Asarums MS
Volvo 940
SE
1
Emil Degerman
Ditte Hammarström
Älmhults MK
Älmhults MK
Toyota Corolla
SE
1
Johan Gustafsson
Wilmer Lennartsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
VW Golf
SE
1
Bengt Johansson
Anders Eriksson
Kullings MS
Toarps MK
Volvo 850
SE
1
Kim Johansson
Jacob Monahan
Falköpings MK
Falköpings MK
Volvo 940
SE
1
Linus Johansson
Johannes Ljungbäck
Ryds MK
Hässleholm MK
Volvo 940
SE
1
Vincent Johansson
Karl Stark
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
1
Albin Karlsson
Katharina Magnusson
Dals MK
SMK Trollhättan
Volvo 940
SE
1
Marcus Karlsson
Emil Hagelvik
Skillingaryd MK
Skillingaryds MK
Volvo 944
SE
1
Sam Karlsson
Viktor Zettergren
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
1
Torbjörn Karlsson
Fredrik Dehlin
Älmhults MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
1
Roy Larsen
Tobias Rosenqvist
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
1
Linus Larsson
Olivia Kristensson
Sjöbo MK
Trelleborg MK
BMW E46
Lundells motorsport
SE
1
Robin Liljegren
Nathalie Nilsson
Karlskrona AK
Älmhults MK
Volvo 240
Team Björns Autoservice
SE
1
Elias Lörd
Vakant
Hässleholms MK
Saab 9-3
SE
1
John Magnusson
Emma Magnusson
Dals MK
Dals MK
BMW E36
SE
1
Markus Nilsson
Linda Simonsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
SE
1
Ulrik Nilsson
Roger Clausson
Dalby MK
SMK Hörby
Volvo 940 Grp F
Polykemi AB
SE
1
Hjalmar Petersson
Stefan Petersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
1
Robin Thörnberg
Isa Kolmbäck
Vetlanda RRC
Taxinge MK
Volvo 240
SE
1
Keith Wennberg
Jane Wennberg
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
Plombo motor
SE
1
Linnea Winqvist
Lisa Moren
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Opel Astra
Abbema Fordon
SE
2
Ingemar Johnzon
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo Amazon
SE
2
Thomas Kristiansson
Per-Anders Eklund
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 242
SE
2
Dan Skärin
Inge Petersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 244
SE
3
Göran Adolfsson
Tobias Petersson
Växjö MS
Ryds MK
Volvo 940
SE
3
Oscar Arvidsson
Carl Eriksson
Gullabo RC
Skillingaryds MK
VW Golf
SE
3
Pontus Berglund
Dennis Kullberg
SMK Hörby
Asarums MS
Volvo 940
SE
3
Per Bondesson
Sten Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2
SE
3
Rickie Borgström
Ola Sandberg
Osby MK
Hässleholms MK
Volvo 240
Team SKÅAB
SE
3
Andreas Elfver
Sofie Elfver
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
3
Thomas Englund
Peter Dahl
Södra Sunnerbos MK
Ljungby MK
Volvo 240
SE
3
Nils Åke Frisk
Pär Johannisson
Älmhult MK
Jungnerligans RC
Opel Ascona
SE
3
Johannes Haraldsson
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
3
Peter Holgersson
Andreas Sigfridsson
Ryds MK
Växjö MS
Ford Escort MK II
SE
3
Anders Johansson
Peter Andersson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940 16V
SE
3
Henrik Karlsson
Victor Johansson
Ryds MK
Ryds MK
Opel Kadett GSI 16V
SE
3
Patrik Lundström
Tony Seger
Gullabo RC
Gullabo RC
Opel Ascona B
SE
3
Andreas Martinsson
Lucas Martinsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940
SE
3
Simon Nilsson
Lina Hammarstedt
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 205 GTI
SE
3
Heidi Ryrlén
Peter Hansson
Vänersborgs MK
Vänersborgs MK
Ford Fiesta
SE
3
Håkan Rönnebring
Anette Pettersson
Karlskrona AK
Gullabo RC
BMW Compact M3
SE
3
Conny Svensson
Stefan Nilsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
3
Ola Wingren
Anders Östberg
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Robin Adolfsson
Roger Dahlberg
Wäxjö MS
Kristdala Motorsällskap
Skoda Fabia
Tisse Racing
SE
4
Oscar Hedberg
Roger Hedberg
Kristdala MS
Kristdala MS
Subaru Impreza
SE
4
Tobias Pettersson
Åke Kjellgren
Gränna MK
Gränna MK
Mitsubishi EVO 6
SE
5
Helmer Eriksson
David Käll
Films MK
Films MK
Mazda 323
SE
30
Martin Bysén
Hans-Peter Picher
Ryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 240
SE
30
Berndt Holgersson
Mikael Skärbring
S Sunnerbo MK
Jungnerligan RC
Volvo 940 Voc
SE
30
K Boalt Johnsson
Per-Ivar Hellberg
Osby MK
Osby MK
Volvo 142
SE
www.resultatservice.com