Anmälningslista

Anmälda till Rally MAS VOC: SSR Rally

11 maj 2024 - SSR

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-, B- och C-förare Appendix K 1
2 VOC Mekonomen Rally A- och B-förare 5
3 A- och B-förare Grupp F, Grupp N <1400 och Grupp E 4
4 VOC Mekonomen Rally C-förare. 4
5 C-förare Grupp F, Grupp N <1400 och Grupp E 4
6 A- och B-förare 4WD och Appendix K 4WD 4
7 C-förare 4WD och Appendix K 4WD 0
8 A- och B-förare 2WD 5
9 C-förare 2WD 3
10 Ungdom 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 1
Totalt 32

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Mats Persson
Maud Norell
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 242
SE
2
Hans Bergman
Camill Carlén
Degerfors RC
Laxå MK
Volvo 944
SE
2
Mattias Erelt
Kristoffer Karlsson
Älmhults MK
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
2
Patrik Fredriksson
Per Wiksten
Fryksdalens MK
MK Ratten
Volvo 940 Voc
SE
2
Jonas Karlsson
Johan Svensson
Åmåls MK
Åmåls MK
Volvo 940
SE
2
Magnus Westman
Therese Sallander
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Volvo 940 Voc
SE
3
Jim Andersson
Håkan Andersson
Dals MK
Dals MK
Volvo 940
SE
3
Thomas Leonhardt
Tanja Leonhardt
Ruppiner Rennsportgemeins
Suzuki Swift Sport
DE
3
Markus Svensson
Havanna Forsell
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
Team Route 23
SE
3
Robin Thörnberg
Elinor Thörnberg
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Volvo 240
SE
4
Jakob Lod
Santosh Berggren
Falköpings MK
Falköpings MK
Volvo 244
SE
4
Felix Nordenfors
Max Fredlund
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 940
SE
4
Krister Olsson
Cecilia Johansson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Volvo 940
BDS Bil & Fritid AB Katrineholm
SE
4
Tobias Pettersson Nordwall
Peter Nordwall
Laxå MK
Christinehamns MK
Volvo 244
SE
5
Ivar Andersson
Per Andersson
Dals MK
Dals MK
Volvo 940
SE
5
Lars Langwagen
Mathias Sellberg
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf V5
SE
5
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Grp F
Polykemi AB
SE
5
Hjalmar Petersson
Stefan Petersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
6
Kent Andersson
Johan Johansson
Västerås MS
MK Tierp
Ford Fiesta Rally2
Jakobsson Motorsport
SE
6
Christer Hedlund
Stefan Ahl
Lycksele MK
Lima MS
VW Polo GTI R5
GK Door Team Sweden
SE
6
Hannah Jakobsson
Kolsva MS
Ford Fiesta R5
Jakobsson Motorsport
SE
6
Martin Jakobsson
Henrik Lundh
Kolsva MS
Eskilstuna MK
Ford Fiesta R5
Jakobsson Motorsport
SE
8
Göran Adolfsson
Tobias Petersson
Växjö MS
Ryds MK
Volvo 940
SE
8
Pontus Berglund
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
8
Thomas Hansson
Dennis Kullberg
Munkfors MC
Asarum MS
Volvo 940
SE
8
Johannes Haraldsson
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
8
Willy Klarén
Kristian Floren
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940
SE
9
Adam Grahn
Marcus Sundh
Älmhults MK
Älmhults MK
Ford Fiesta Rally4
SE
9
Marcus Svensson
Alexander Svensson
Ryds MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
9
Robert Svensson
Kim Johansson
Asarums MS
Asarums MS
BMW E36
Runes Motorsport
SE
10
Leo Johansson
Ulrik Fredriksson
Haninge MK
Haninge MK
Volvo 944
SE
30
Keith Wennberg
Jane Wennberg
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
Plombo motor
SE
www.resultatservice.com