Anmälningslista

Anmälda till Rally o RS DM: AMC Sprinten

14 okt 2023 - Arlövs MC - Lunds AC

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A - Förare 4WD 0
2 A - Förare Trimmat 2
3 A/B - Förare Standard A 3
4 A/B - Förare Standard B 5
5 B - Förare 4WD 0
6 B - Förare Trimmat 1
7 C - Förare 4WD 0
8 C - Förare Trimmat 4
9 C - Förare Standard A 4
10 C - Förare Standard B 6
11 Ungdomsrally 0
12 Appendix K 0
30 Föråkare - Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 25

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Anders Kristensson
Emmie Kristensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
BMW 325
TEAM Skåab
SE
2
Rikard Moberg
Sams
Peugeot 206 RC
Easyshift.se
SE
3
Jesper Larsson Odenmalm
Lovisa Kaunitz Odenmalm
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
3
Lucas Ljungbäck
Erik Lindfors
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
3
Lars Svensson
Jonas Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
4
Ingemar Månsson
Pi Hellberg
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Jim Nilsson
Jörgen Jönsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
AM Elteknik
SE
4
Rolf Arne Nilsson
Felicia Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
Lundells motorsport, Stefans däck
SE
4
Jörgen Persson
Mats Andersson
Hässleholms MK
VW Golf GTI 16V
SE
4
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
6
Hans-Daniel Steiner
Vakant
Lunds AC
VW Golf II Br
SE
8
Patrik Ahlstedt
Markus Pedersen
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Opel Ascona B
V.VRAM RACING
SE
8
Robin Gustafsson
Erik Bergström
MK Team Westom
MK Team Westom
Volvo 940
SE
8
Paul Johnsson
Jenny Sandell
Christianstad RC
Opel Ascona B
V VRAM Racing
SE
8
Gösta Wremert
Camilla Möllerberg
Svedala MK
Svedala MK
Volvo 242 Sportcupé
SE
9
Paul Edvinstam
Daniel Edvinstam Andersson
Arlövs MC
Arlöv MC
Saab 96
Team Graneborg
SE
9
Oliver Larsson
Ola Stenberg
Arlöv MC
Arlöv MC
Volvo 940
Lundells motorsport
SE
9
Thomas Larsson
Jörgen Nilsson
Mscc
SMK Hörby
VW Golf
SE
9
Johannes Ljungbäck
Christoffer Götz
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
10
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
10
Johnny Hansen
Robin Sjösten
Svedala MK
Svedala MK
Volvo 940
SE
10
Roy Larsen
SMK Hörby
Volvo 940
SE
10
Linus Larsson
Olivia Kristensson
Arlöv MC
Trelleborg MK
BMW E46
Lundells motorsport
SE
10
Ted Malm
Katharina Malm
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
Lundells Motorsport
SE
10
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Grp F
Polykemi AB
SE
www.resultatservice.com