Anmälningslista

Anmälda till RS: Fönstersprinten

29 sep 2018 - Svedala MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 1
3 A-Förare R1a - R1a, Gr E, Gr N <1400 0
4 B-Förare R1a - R1a, Gr E, Gr N <1400 6
5 C-Förare R1a - R1a, Gr E, Gr N <1400 1
6 A-Förare R1b - R1b, VOC, Gr F, Gr N <1600 5
7 B-Förare R1b - R1b, VOC, Gr F, Gr N <1600 4
8 C-Förare R1b - R1b, VOC, Gr F, Gr N <1600 4
9 A-Förare R2.3 - Gr H, Gr N <2000 5
10 B-Förare R2.3 - Gr H, Gr N <2000 3
11 C-Förare R2.3 - Gr H, Gr N <2000 4
12 R4: 4WD alla 3
30 Föråkare 2
Totalt 39

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
2
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
4
Fredrik Dehlin
Madeleine Ruud Nielsen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
4
Björn Hansson
Lyn Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Mazda 323 F
SE
4
Viktoria Lindh
Magnus Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
4
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
4
Alexander Nilsson
Joacim Ter-Borch
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
VW Golf 2
Www.nyafonstersyd.se
SE
4
Claes Nyman
Sophie Nyman
Lunds AC
Vip
Peugeot 309
SE
5
Lucas Ljungbäck
Emma Enarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
6
Erik Andersson
Janne Persson
SMK Hörby
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
6
Daniel Ekdahl
Kjell-Arne Ekdahl
Lunds AC
Lunds AC
Volvo 242
SE
6
Rolf Arne Nilsson
Felix Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
6
Tyko Nilsson
Henrik Svensson
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Volvo 940
SE
6
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
SMK Hörby
BMW 320
SE
7
Marcus Ekdahl
Roger Clausson
Lunds AC
Sjöbo MK
Volvo 940
SE
7
Jonas Hansson
Stefan Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242
Stefans Däckservice Hörby
SE
7
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 240
SE
7
Jim Svensson
Camilla Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
8
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
V.vram Racing
SE
8
Erik Christensen
Filip Milenkovic Selmer
Hjörring Automobil Klub
Volvo 242
DK
8
Bo Nilsson
Andreas Estenäs
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
SE
8
Elin Persson
Alf Nilsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 242
SE
9
Rolf Grybb
Tobias Grybb
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
9
Joacim Kristiansson
Maya Ragntoft
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Corsa B
SE
9
Jörgen Lundgren
Petter Lundgren
Lunds AC
Lunds AC
Opel Ascona
SE
9
Mats Myrsell
Morgan Hansson
SMK Hedemora
Porsche 997 GT3
SE
9
Robin Svensson
Sandra Wybrands
SMK Hörby
Peugeot 206 S1600
SE
10
Uffe Jansson
Roland Persson
SMK Örkelljunga
SMK Helsingborg
Opel Kadett
SE
10
Ola Johansson
Leif Johansson
Hyllinge MS
Hyllinge MS
VW Golf 2
SE
10
Tommy Nilsson
Adam Engwall
SMK Hörby
Honda Civic
Stefans Däckservice Hörby
SE
11
Andreas Berg
Amanda Berg
Lunds AC
Lunds AC
BMW 325
SE
11
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW 323 Compact
PL
11
Bjarne Eklund
Håkan Bercic
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW 325I
0NLY 4 FUN
SE
11
Mikael Willander
Göran Mårtensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Volvo 242
Tre-Mek i Trelleborg Ab
SE
12
Sune Larsson
SMK Hörby
Mitsubishi R 5
SE
12
Håkan Oddshammar
Pamela Oddshammar
Lunds AC
Lunds AC
Ford Fiesta R5
SE
12
Lars Östring
Anders Lundahl
Helsingborgs KK
SMK Hörby
Ford Escort Cosworth
SE
30
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Tomelilla MK
Saab 96
Team Graneborg
SE
30
Andreas Lundahl
Mats Lundahl
Svedala MK
Svedala MK
BMW M3
Mats Lundahls Åkeri
SE
www.resultatservice.com

Meny

Fönstersprinten

29 sep 2018 - Svedala MK