Anmälningslista

Anmälda till Rally: Jonas Bil&Däck Rallyt

2 jun 2018 - Rönne MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 7
2 Gr E A/B förare 1
3 Gr E C förare 0
4 VOC Mekonomen Rally, Gr F, Gr N 0-1400cc A/B förare 9
5 VOC Mekonomen Rally, Gr F, Gr N 0-1400cc C förare 1
6 4 WD A förare 0
7 4 WD B förare 1
8 4 WD C förare 1
9 2 WD A förare 4
10 2 WD B förare 5
11 2 WD C förare 1
Totalt 30

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Melvin Bengtsson
Joakim Bengtsson
Kullings MS
Kullings MS
Toyota Corolla
SE
1
Alexander Fogdeby
Marcus Fogdeby
Storfors MK
Storfors MK
Volvo 940
Ec Svenska
SE
1
Tim Lagerstam
Robin Bäckström
Kullings MS
Falköpings MK
Volvo 940
SE
1
Marcus Persson
Mikael Persson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 240
Bilfocus Motorsport
SE
1
Isak Vikman
Pekka Vikman
Nora MK
Östernärkes RMC
Volvo 940
SE
1
Sixten Westman
Per Westman
Almunge MK
Almunge MK
VW Golf
SE
1
Oscar Östlund
Anders Östlund
Hällefors MK
Hällefors MK
Volvo 240
SE
2
Jimmy Alfredsson
SMK Örebro
Toyota Corolla
SE
4
Emil Andersson
Kim Rauséus
MK Team Westom
MK Team Westom
Volvo 244
SE
4
Håkan Bauer
Marika Eng
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
4
Hans Bergman
Hans Stridh
Degerfors RC
Degerfors RC
Volvo 944
SE
4
Kent-Ola Björklund
Daniel Olsson
Likenäs MK
Likenäs MK
Volvo 240
SE
4
Mattias Eriksson
Gustav Esping
Östernärke RMC
Östernärke RMC
Peugeot 206 GTI
SE
4
Gustav Johansson
Rebecca Andersson
Fryksdalens MK
Hällefors MK
Volvo 940
SE
4
Kristoffer Karlsson
Ida Bood
SMK Trollhättan
MK Ratten
Volvo 940
SE
4
Dennis Persson
Magnus Lindqvist
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
4
Dan Rhodin
Christer Karlsson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 244
SE
5
Johan Holm
Henrik Jacobsson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 240
SE
7
Kåre Moen
Robert Ardryd
MK Team Westom
MK Kopparberg
Mitsubishi Lancer
NO
8
Marcus Frändén
Simon Frändén
SMK Sundsvall
SMK Sundsvall
Nissan Sunny GTI-R
SE
9
Tommy Eliasson
Ove Persson
Storfors MK
SMK Linde
Volvo 940
EC Svenska AB
SE
9
Mats Larsson
Mikael Johansson
Fagersta MK
Fagersta MK
Toyota Corolla
SE
9
Ingvar Nilsson
Mikael Schuster
Hällefors MK
Hällefors MK
Volvo 240
SE
9
Yngve Tjörnbo
Anders Tildemyr
Tjust MK
Volvo 940
SE
10
Rolf Andersson
Jimmy Karlsson
Laxå MK
Storfors MK
Volvo 940
SE
10
Tommy Andersson
Veronica Johansson
SMK Trollhättan
Kullings MS
Volvo 940
SE
10
Göran Boström
Christian Rosén
V:a Östergötlands MK
Åtvidabergs MK
BMW E36
SE
10
Sven Hansen
Magnus Broman
Fryksdalens MK
Fryksdalens MK
Opel Ascona B 2,4
SE
10
Micke Lindh
Andreas Carlsson
MK Team Westom
MK Team Westom
Volvo 240
SE
11
Johannes Brolin
Johan Svensson
Kulling MS
Kullings MS
Volvo 240
Ivarssons Entreprenad
SE
www.resultatservice.com