Anmälningslista

Anmälda till Rally: Vännäs-Plåt Rallyt

1 feb 2020 - Vännäs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 ÖNBF Classic 0
2 Appendix K 2
3 A-förare Rally Standard 1
4 A-förare 2 wd 7
5 A-förare 4 wd 6
6 A-förare VOC Mekonomen 14
7 B-förare VOC Mekonomen 10
8 C-förare VOC Mekonomen 6
9 B-förare Rally Standard 3
10 B-förare 2 wd 1
11 B-förare 4 wd 1
12 C-förare Rally Standard 3
13 C-förare 2 wd 0
14 C-förare 4 wd 0
15 Ungdomsrally 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan. 0
Totalt 55

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
2
Leif Ek
Tobias Eriksson Ek
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo Amazon
SE
2
Christer Hedlund
Thomas Nilsson
Lycksele MK
NMS Boden
Ford RS 1800
SE
3
Mats Engvall
Maria Eriksson
Sandvikens MK
Sandvikena MK
VW Golf Cl 1,8I
SE
4
Tommy Eliasson
Richard Svensson
Storfors MK
Storfors MK
Volvo 940
SE
4
Conny Eriksson
Lars Fahlesson
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
4
Hampus Jakobsson
Pontus Jakobsson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Toyota Corolla
SE
4
Peter Johansson
Tommy Jakobsson
Morjärvs MS
Luleå MS
Honda Civic Typ R
SE
4
Oskar Sundell
Håkan Jacobsson
Sandviken MK
Norbergs MC
BMW Compact
SE
4
Magnus Åberg
Gunnar Åberg
Vännäs MK
Vännäs MK
VW Golf II
SE
4
Nils Östgård
Fredrik Andren
Vännäs MK
Umeå AK
Citroën DS3 R3T
SE
5
Stig Andervang
Robin Eriksson
MK Rimo
SMK Valdemarsvik
Tba Tba
SE
5
Anton Eriksson
Lars Andersson
SMK Sundsvall
SMK Trollhättan
Skoda Fabia R5
SE
5
Jörgen Jonasson
Nicklas Jonasson
Vännäs MK
Skoda R5
SE
5
Jari Liiten
Sandvikens MK
Mitsubishi EVO
SE
5
Marcus Nilsson
Kenneth Eriksson
Vännäs MK
Vännäs MK
Mitsubishi Lancer EVO5
SE
5
Bernth Rönnberg
Alexander Westin
Vännäs MK
Vännäs MK
Mitsubishi EVO VI
SE
6
Göran Ahlström
Kurt Ahlström
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
6
Johan Holm
Christer Holm
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 240
SE
6
Oscar Janson
Eric Janson
SMK Eda
SMK Eda
Volvo 940
SE
6
Jacob Johannesson
Danny Holgersson
Gullabo RC
Ryds MK
Volvo 940
Jerrys Motorsport
SE
6
Kristoffer Karlsson
Albin Timell
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 940
SE
6
Dag Lundqvist
Hans Olov Andersson
Sandvikens MK
Sandvikens MK
Volvo 940
SE
6
Anders Nilsson
Otilia Lindblad
Lycksele MK
Lycksele MK
Volvo 940
SE
6
Ingvar Nilsson
Reine Bergström
Hällefors MK
Hällefors MK
Volvo 940
SE
6
Dennis Persson
Fredrik Rudmalm
Laxå MK
Laxå MK
Volvo 940
SE
6
Alexander Pettersson
Rikard Mukka
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
6
Dan Rhodin
Erik Larsson
SMK Trollhättan
Härnösands MK
Volvo 240 Voc
SE
6
Mats Ulander
Anders Jansson
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
6
Jochen Walther
Stefanie Fritzensmeier
VOC Germany
VOC Germany
Volvo 240
DE
6
Anders Wimark
Mikael Wimark
SMK Söderhamn
SMK Söderhamn
Volvo 940
SE
7
Robin Bäckström
Emil Johansson
Falköpings MK
Falköpings MK
Volvo 240 Voc
SE
7
Simon Erlandsson
Urban Erlandsson
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940 Voc
SE
7
Roger Fransson
Charlott Holmqvist
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940 Voc
SE
7
Mathias Johansson
Rickard Bergström
NMS Boden
NMS Boden
Volvo 940
SE
7
Jonas Lindberg
Mikael Gunnarsson
Gargnäs MK
Gargnäs MK
Volvo 240
SE
7
Magnus Lindqvist
Sara Ridde
Laxå MK
Forshaga MC
Volvo 940
SE
7
Patrik Lundberg
Maja Holmström
Ilsbo MK
Ilsbo MK
Volvo 940
SE
7
Henrik Palm
Elin Nilsson
Ilsbo MK
SMK Hälsinge
Volvo 940
SE
7
Magnus Westman
Michael Andersson
SMK Hälsinge
SMK Hälsinge
Volvo 940 Voc
SE
7
Erik Wiklund
Tommy Berggren
Piteå MS
Piteå MS
Volvo 940
SE
8
Ingvar Ivarsson
Björn Johansson
Säffle MC
Säffle MC
Volvo 940
SE
8
Daniel Jonsson
Emelie Skoglund
Ilsbo MK
Ilsbo MK
Volvo 940
SE
8
Johan Lindberg
Jonathan Lundgren
Umeå Automobilklubb
Umeå Automobilklubb
Volvo 240
SE
8
Tobias Pettersson Nordwall
Peter Nordwall
Christinehamns MK
Christinehamns MK
Volvo 244
SE
8
Maja Rönnkvist
Elina Granström
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 940
SE
8
Liselotte Sandström
Roger Sandström
Vännäs MK
Vännäs MK
Vovlo 240
SE
9
Nils Sandström
Magnus Lindström
Vännäs MK
Vännäs MK
Peugeot 206
SE
9
Gerhard Sjökvist
Veronica Sjökvist
Örk
Örk
Audi Coupe
SE
9
Erik Sjöström
Eric Lennartsson
Vännäs MK
Vännäs MK
Opel Astra
SE
10
Stefan Hägglöf
Mikael Pettersson
SMK Gävle
SMK Gävle
VW Golf III
SE
11
Mats Persson
Tomas Gustavsson
Laxå
Laxå MK
Mitsubishi Evolution 7
SE
12
Pontus Hennström
Andre Hennström
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 744
SE
12
Henrik Lindahl
Patrik Öberg
Vännäs MK
Vännäs MK
Volvo 850
SE
12
Lucas Willman
Urban Lindgren
Vännäs MK
Vännäs MK
Mazda 323F
SE
15
Gabriel Banger
Anders Banger
Ljusdals MS
Ljusdals MS
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com

Meny

Vännäs-Plåt Rallyt

1 feb 2020 - Vännäs MK