Anmälningslista

Anmälda till Rally - SSRC: Sydrallyt

1 jun 2019 - SSR

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 R1B (R1B, VOC, Gr F, Gr N 1401<1600) A-förare 9
2 R1A (R1A, Gr E, Gr N<1400) A-förare 2
3 R1B (R1B, VOC, Gr F, Gr N 1401<1600) B-förare 13
4 R1A (R1A, Gr E, Gr N<1400) B-förare 7
5 R1B (R1B, VOC, Gr F, Gr N 1401<1600) C-förare 9
6 R1A (R1A, Gr E, Gr N<1400) C-förare 5
7 Ungdomsrally 8
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 53

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Einar Fors
Fredrik Dehlin
SMK Hörby
Häsleholms MK
Peugeot 106
SE
1
Bo Fransson
Daniel Fransson
Växjö MS
Växjö MS
Volvo 940
SE
1
Patrik Fredriksson
Per Wiksten
Fryksdalens MK
MK Ratten
Volvo 940 Voc
Autoexperten Thörnbergs I Vetlanda
SE
1
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
1
Ingemar Månsson
Andreas Lexander
SMK Hörby
Kristiandstads MK
Volvo 940
SE
1
Jim Nilsson
Jörgen Jönsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
AM Elteknik
SE
1
Andreas Persson
Magnus Andersson
Simrishamns MK
Kristianstads MK
Volvo 940
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
1
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
1
Per-Ola Pettersson
Stefan Josefsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 240
SE
2
Kurt Ekelund
Daniel Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
2
Jesper Larsson
Erika Ledin
Kristianstads MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
3
Kevin Andersson
Viktor Zettergren
Skillingaryds MK
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
3
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
3
Mattias Erelt
Oscar Almqvist
Wäxjö MS
Vetlanda RRC
Volvo 740
SE
3
Filip Håkansson
Hannes Håkansson
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
3
Jacob Johannesson
Anette Pettersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
3
Simon Johansson
Anton Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
3
Jimmie Karlsson
Nellie Svensson
Olofströms MK
Ryds MK
Volvo 940
SE
3
Kenth Lindkvist
K-G Eriksson
Ryds MK
Älmhults MK
Volvo 940
SE
3
Jonas Magnusson
Johnny Ottosson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
3
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
3
Rasmus Svensson
Emil Svensson
Ryds MK
Olofströms MK
Volvo 240
Jerrys Motorsport
SE
3
Martin Zettervall
Frida Hammarlund
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
4
Sebastian Dahl
Mikael Ingemansson
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Toyota Corolla
SE
4
Josefin Ingvarsson
Felicia Andersson
Hässleholms MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
SE
4
Jonas Molin
Daniel Molin
Skene MS
Skene MS
Toyota Corolla
SE
4
Erik Sundqvist
Max Salomonsson
Ljungby MK
Ljungby MK
Toyota Corolla
scandiumbil.com Fina Transportbilar
SE
4
Kjell Svensson
Anne Wiesemann
Ryds MK
Ryds MK
BMW 316 Compact
SE
4
Lars Svensson
Jonas Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
4
Keith Wennberg
Jane Wennberg
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
5
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
5
Peter Dahlsund
Carina Larsson
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 940
SE
5
Mattias Hansson
Ella Hansson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 740
SE
5
Linus Johansson
Kristian Eriksson Dahl
Ryds MK
Hästveda FRC
Volvo 240
SE
5
Johannes Josefsson
Johan Pettersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Golf GTI
SE
5
Oscar Karlsson
Nellie Karlsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
5
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
5
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
5
Patrik Tallåker
Emilia Sjöberg
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
6
Jim Andersson
Emelie Johansson
Norrahammars MK
Norrahammars MK
Volvo 944
SE
6
Per Johansson
Tobias Wingårdh
Kinds MK
Toarps MK
Toyota Corolla
SE
6
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
6
Jakob Sandberg
Wilma Daag-Gustafsson
Norrahammars MK
Gränna MK
VW Golf
SE
6
Johan Widerberg
Peter Olsson
Simrishamns MK
Kristianstad MK
Mercedes C180
SE
7
Rasmus Bengtsson
Torbjörn Ivarsson
Älmhults MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
7
Emil Friman
Jörgen Samuelsson
Vetlanda RRC
Älmhults MK
Volvo 940
Autoexperten Thörnbergs i Vetlanda
SE
7
Lucas Helin
Anton Sundström
Tibro MK
Vara MK
Opel Kadett
HELINS MOTORSPORT
SE
7
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
7
Albin Karlsson
Stefan Bergholm
Älmhults MK
Osby MK
Opel Astra
SE
7
Valentin Mårtensson
Tommy Gullberg
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 242
Lundells Motorsport
SE
7
Elias Nilsson
Christoffer Sörmell
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Astra
SE
7
Marcus Persson
Mikael Persson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 940
Bilfocus Motorsport
SE
www.resultatservice.com

Meny

Sydrallyt

1 jun 2019 - SSR