Anmälningslista

Anmälda till Rally: SM Rally-Sprint sommar

28 jun 2019 - Arlöv MC - Lunds AC

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 2 WD 23
2 4 WD 2
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 25

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
1
Pontus Berglund
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
1
Hans Bååth
Andreas Sigfridsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
DRIVE VXO MOTORSPORT
SE
1
Stefan Grönberg
Ulf Örnqvist
Dals MK
Stenungsunds MS
Opel Ascona B
KG Svets & Maskin AB
SE
1
Tim Hammarström
Ditte Hammarström
Älmhults MK
Älmhults MK
Ford Fiesta ST
SE
1
Johannes Haraldsson
Kenny Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
1
Frans Harrén-Söderbäck
Gustav Hartzell
SMK Nyköping
Norrköpings MK
Ford Fiesta R2
RH Autorikt AB
SE
1
Jörgen Hildingsson
Steinar Bakkland
Kristianstads MK
Hässleholms MK
Volvo 242
SE
1
Peter Holgersson
Danny Holgersson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort MK II
MP5 Sweden AB
SE
1
Lukas Hägg
Anton Johansson
Trelleborgs MK
Wäxjö MS
Ford Fiesta R2
SE
1
Gustav Johansson
Andreas Persson
Fryksdalens MK
Likenäs MK
VW Golf II
SE
1
Lasse Jägerström
Margaretha Jägerström
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Volvo 240
Team Larsson Motorsport
SE
1
Bo Karlsson
Fredrik Dehlin
Ryds MK
Hässleholms MK
BMW 325
SE
1
Simon Karlsson
Tobias Steen
Gullabo RC
Gotlands MF BK
Volvo 940
Ns Allservice 072-3198040
SE
1
Victor Karlsson
Jonas Magnér
Vimmerby MS
KAK Motorsport
Toyota Corolla
Team KORVGUBBEN Motorsport
SE
1
Hampus Larsson
Elina Svensson
Kristianstads MK
Strängnäs AMS
Honda Civic
LarssonRally
SE
1
Mats Lundahl
Magnus Eriksson
Svedala MK
Svedala MK
BMW M3
SE
1
Alf Nilsson
Elin Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
1
Daniel Röjsel
Mikael Johansson
SMK Dala Falun
Ludvika MS
Opel Corsa
SE
1
Robin Sandberg
Mathias Bengtsson
Ryds MK
Älmhults MK
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
1
Oskar Sundell
Håkan Jacobsson
Sandviken MK
Norbergs MC
BMW Compact
SE
1
Niklas Åkerland
Lukas Andervang
Dals MK
Dals MK
Volvo 940
KG Svets & Maskin AB
SE
1
Jonas Åkesson
Martin Holmdahl
Karlskrona AK
MK Ran
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
2
Joachim Grahn
Rickard Nilsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Ford Fiesta WRC
GNM Sweden AB
SE
2
Peter Peppe Rosinski
Fredde Karlsson
Simrishamns MK
Jungnerligans Racing Club
Opel Calibra WRC
Zerocool Racing
SE
www.resultatservice.com