Anmälningslista

Anmälda till Rally Sprint: Bil-Månsson Rallysprint Eslöv

9 jun 2019 - Eslövs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare 4WD alla 3
2 A-Förare Trimmat: R2, Gr. H -1600, Gr. N -2000, R3, Gr. H 5
3 A-Förare Standard C: Gr. F övriga 0
4 A-Förare Standard B: R1b, VOC, Gr. F.,Gr. N upp till 1600 2
5 A-Förare Standard A: R1a, Gr. E, Gr N upp till 1400 0
6 B-Förare 4WD alla 0
7 B-Förare Trimmat: R2, Gr. H -1600, Gr. N -2000, R3, Gr. H 4
8 B-Förare Standard C: Gr. F övriga 0
9 B-Förare Standard B: R1b, VOC, Gr. F.,Gr. N upp till 1600 2
10 B-Förare Standard A: R1a, Gr. E, Gr N upp till 1400 7
11 C-Förare 4WD alla 0
12 C-Förare Trimmat: R2, Gr. H -1600, Gr. N -2000, R3, Gr. H 1
13 C-Förare Standard C: Gr. F övriga 0
14 C-Förare Standard B: R1b, VOC, Gr. F.,Gr. N upp till 1600 5
15 C-Förare Standard A: R1a, Gr. E, Gr N upp till 1400 2
16 Appendix K 1
17 Ungdomsrally 2
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 34

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Joachim Grahn
Adam Grahn
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Ford Fiesta WRC
GNM Sweden AB
SE
1
Sune Larsson
Linus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
1
Stefan Weréen
Per B Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R5
GNM Sweden AB
SE
2
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
2
Jörgen Hansen
? ?
001 Askh
Porsche GT 3
DK
2
Joacim Kristiansson
Maya Ragntoft
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Corsa B
SE
2
Bjarne Rutgersson
Mattias Rutgersson
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Ford Escort
Team Jordvarme.se
SE
2
Tomas Sjöberg
Fredrik Olsson
Sotenäs MK
Sotenäs MK
Volvo 242
SE
4
Rolf Arne Nilsson
Felix Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
4
Tyko Nilsson
Henrik Svensson
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Volvo 940
SE
7
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW 323 Compact
PL
7
Ingvar Hansson
Lunds A C
BMW 325
SE
7
Uffe Jansson
Roland Persson
SMK Örkelljunga
SMK Helsingborg
Opel Kadett
SE
7
Michael Nyström
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
Assistancekåren
SE
9
Jan Håcansson
Jan Nilsson
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 850
SE
9
Henrik Rehn
Jonas Larsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Volvo 240
Rehn Motorsport
SE
10
Fredrik Dehlin
Thommy Larsson
Hässleholms MK
Osby MK
VW Golf GT
SE
10
Josefin Ingvarsson
Victor Johansson
Hässleholms MK
Ryds MK
Toyota Corolla
SE
10
Fredrik Karlsson
Vakant
Eslövs MK
Toyota Corolla
Eko Motorsport
SE
10
Viktoria Lindh
Magnus Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
10
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lund AC
Ford Focus
SE
10
Alexander Nilsson
Joacim Ter-Borch
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
VW Golf 2
Www.nyafonstersyd.se
SE
10
Claes Nyman
Sophie Nyman
Lunds AC
Vip
Peugeot 309
SE
12
Hans Perbjörs
Linnea Perbjörs
Lima MS
Lima MS
VW Golf MK3
SE
14
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
V.vram Racing
SE
14
Erik Christensen
Stefan Svensson
Hjörring Automobil Klub
Volvo 242
Christensen Motorsport
DK
14
Johan Fransson
Jacob Fransson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 244
Team Bbg
SE
14
Fredrik Johansson
David Andersson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 940
SE
14
Martin Mårtensson
Viktor Larsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 940
SE
15
Fredric Larsson
Anders Larsson
Arlöv MC
Arlövs MC
BMW 318I
SE
15
Ola Lindahl
Jimmy Hecktor
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
16
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
17
Josefine Gråberg
Jan Kastenman
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
17
Maja Håkansson
Andreas Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
www.resultatservice.com