Anmälningslista

Anmälda till Rally: AM Elteknik RallySprint

4 maj 2019 - Eslövs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 4
2 A-Förare - Appendix K: Alla 2
3 A-Förare - Standard 5
4 A-Förare - Trimmat 12
5 A-Förare - 4 WD: Alla 1
6 B-Förare - Appendix K: Alla 1
7 B-Förare - Standard 7
8 B-Förare - Trimma 5
9 B-Förare - 4 WD: Alla 2
10 C-Förare - Appendix K: Alla 0
11 C-Förare - Standard 13
12 C-Förare - Trimmat 2
13 C-Förare - 4 WD: Alla 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangören för anmälan. 2
Totalt 57

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Rasmus Bengtsson
Johan Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
1
Maja Håkansson
Andreas Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
1
Filip Månsson
Magnus Månsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
2
Sten-Åke Stenberg
Helena A Mårtensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 142
SE
2
Peter Strid
Ulf Lind
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Manta 400
SE
3
Ingemar Johnzon
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf 3
SE
3
Bengt Malmgren
SMK Hörby
Volvo 944
SE
3
Rolf Arne Nilsson
Felicia Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
3
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
3
Thomas Sjöberg
Claes Nyman
Lunds AC
Lunds AC
Peugeot 309
SE
4
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
4
Pontus Berglund
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Johannes Fraas
Erik Larsen
Fama
Dansk Rally Club
Volvo 940
DK
4
Mick Fraas
Ronni Bengtson
Fama
Fama
Volvo 940
DK
4
Torbjörn Gunnarsson
Roger Clausson
Tomelilla MK
Sjöbo MK
Ford Escort
SE
4
Johan Kastenman
Johan Svensson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
4
Hampus Larsson
Elina Svensson
Kristianstads MK
Strängnäs AMS
Honda Civic
LarssonRally
SE
4
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemont AB
SE
4
Mikael Wereen
Stefan Zander
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort MKII
SE
4
Ola Wingren
Rasmus Wingren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
5
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
6
Sven Nord
Bo Nilsson
Simrishamns MK
Tomelilla MK
Volvo 164
SE
7
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
7
Jimmie Karlsson
Olofströms MK
Volvo 940
SE
7
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
7
Johan Rosenqvist
Benny Andersson
Höörs MK
Höörs MK
Volvo 940
SE
7
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
7
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
7
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
8
Lars Lindberg
Annie Lindberg
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
8
Peter Lindén
Tomas Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
8
Rickard Mattisson
Niklas Ohlsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK

SE
8
Alf Nilsson
Elin Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
8
Tommy Nilsson
Tobias Larsson
SMK Hörby
Kristianstad MK
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
9
Allan Møller
Anja Rasmussen
023
023
Subaru Impreza
DK
9
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO 6
SE
11
Jim Andersson
Emelie Johansson
Norrahammars MK
Norrahammars MK
Volvo 944
SE
11
Timmie Andersson
Charlotta Dahlin
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 244
SE
11
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Volvo 940
SE
11
Jonas Gustavsson
Ulf Olsson
Hässleholms MK
MK Falcon
Volvo 240
SE
11
Fredric Larsson
Anders Larsson
Arlöv MC
Arlövs MC
BMW 318I
SE
11
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
11
Fredrik Mauritzson
Daniel Svensson
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
11
Martin Mårtensson
Viktor Larsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 940
SE
11
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
11
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
11
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
11
Tony Persson
Hilde Olsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
11
Jonas Svensson
Lars Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf IV
SE
12
Simon Axelsson
Lisa Johansson
Älmhults MK
Wäxjö MS
VW Golf 2
SE
12
Per Bondesson
Sten Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2 GTI
MP5 Sweden AB
SE
13
Rasmus Nielsen
Slagelse Auto Sport
Subaru Impreza WRX
DK
30
Stefan Olofsson
Jan Helgesson
Eslövs MK
Eslövs MK
VW Golf 2
SE
30
Lars Servin
Va Kant
SMK Hörby
Volvo 240
SE
www.resultatservice.com