Anmälningslista

Anmälda till RallySprint: Bil Månsson Rallysprint

14 apr 2019 - SMK Hörby

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare 4 WD: Alla 3
2 A-Förare Trimmat: R2, Gr H<1600, Gr N<2000, R3, Gr H. 8
3 A-Förare Standard C: Gr F Övriga. 1
4 A-Förare Standard B: R1b, VOC, Gr F, Gr N<1600 0
5 A-Förare Standard A: R1a, Gr.E, Gr.N<1400. 0
6 B-Förare 4 WD: Alla 0
7 B-Förare Trimmat: R2, Gr H<1600, Gr N<2000, R3, Gr H. 9
8 B-Förare Standard C: Gr F Övriga. 0
9 B-Förare Standard B: R1b, VOC, Gr F, Gr N<1600 5
10 B-Förare Standard A: R1a, Gr.E, Gr.N<1400. 4
11 C-Förare 4 WD: Alla 1
12 C-Förare Trimmat: R2, Gr H<1600, Gr N<2000, R3, Gr H. 3
13 C-Förare Standard C: Gr F Övriga. 0
14 C-Förare Standard B: R1b, VOC, Gr F, Gr N<1600 5
15 C-Förare Standard A: R1a, Gr.E, Gr.N<1400. 2
16 Appendix K 1
17 Ungdomsrally 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören för anmälan. 1
Totalt 43

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Joachim Grahn
Adam Grahn
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Ford Fiesta WRC
GNM Sweden AB
SE
1
Sune Larsson
SMK Hörby
Mitsubishi R5
SE
1
Jörgen Lundgren
Andreas Nilsson
Lunds AC
Lunds AC
Peugeot S2000
SE
2
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
2
Joacim Kristiansson
Maya Ragntoft
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Corsa B
SE
2
Mats Lundahl
Magnus Eriksson
Svedala MK
Svedala MK
BMW M3
SE
2
Ebbe Nilsson
Viktor Karlsson
Hässleholms MK
Nybro Auto Club
Tba
SE
2
Jonas Olsson
Hässleholms MK
Ford Puma KitCar
SE
2
Bjarne Rutgersson
Mattias Rutgersson
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Ford Escort
Team Jordvarme.se
SE
2
Robin Svensson
Tba
SMK Hörby
Peugeot 208 R2
SE
2
C G Wilke
Marie Wilke
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort
SE
3
Jörgen Persson
Mats Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf GTI16V
SE
7
Andreas Andersson
Fredrik Schultz
Kristianstad MK
Hässleholms MK
BMW Compact
SE
7
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW 323 Compact
PL
7
Victor Hansen
Victor Johansson
SMK Hörby
Ryds MK
Peugeot 208 R2
SE
7
Ingvar Hansson
Björn Hansson
Lunds A C
Hässleholms MK
BMW 325
SE
7
Uffe Jansson
Roland Persson
SMK Örkelljunga
SMK Helsingborg
Opel Kadett
SE
7
Clint Jeffman
Gabriela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
Rönneberga Rally Team
SE
7
Claus Lanther
Mogens Gotlob
Komo
Komo
Suzuki Swift Maxi
DK
7
Tommy Nilsson
Pontus Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Honda Civic
Stefans Däckservice Hörby
SE
7
Michael Nyström
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
Assistancekåren
SE
9
Jan Håcansson
Jan Nilsson
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 850
SE
9
Jonas Magnusson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
9
Bo Nilsson
Andreas Estenäs
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
SE
9
Johnny Ottosson
Fredrika Månsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
9
Henrik Rehn
Jonas Larsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Volvo 240
Rehn Motorsport
SE
10
Fredrik Dehlin
Thommy Larsson
Hässleholms MK
Osby MK
VW Golf GT
SE
10
Viktoria Lindh
Vip
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
10
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
10
Alexander Nilsson
Joacim Ter-Borch
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
VW Golf 2
Www.nyafonstersyd.se
SE
11
Anders Stenkilsson
Kristian Lindberg
Simrishamns MK
Trelleborgs MK
Ford
GNM Sweden AB
SE
12
Simon Lindberg
Annie Lindberg
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
12
Hans Perbjörs
Linnea Perbjörs
Lima MS
Lima MS
VW Golf MK3
SE
12
Rickard Tjäder
Melinda Tjäder
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 142
Tjäders rallyteam
SE
14
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
V.vram Racing
SE
14
Erik Christensen
Filip Milenkovíc Selmer
Hjörring Automobil Klub
Volvo 242
Christensen Motorsport
DK
14
Johan Fransson
Jacob Fransson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 244
Team Bbg
SE
14
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
14
Elin Persson
Magnus Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 242
SE
15
Oscar Hansen
Berthil Hansen
Laholm MK
Laholms MK
Toyota Corolla
SE
15
Stefan Olofsson
Jan Helgesson
Eslövs MK
Eslövs MK
VW Golf 2
SE
16
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
30
Bengt Bengtsson
Thomas Hallen
SMK Hörby
Arlövs MC
Mitsubishi EVO 5
SE
www.resultatservice.com