Anmälningslista

Anmälda till Grussprint: Tema Hallen Grussprint

15 jun 2019 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 5
3 A-Förare - Klass Standard 3
4 A-Förare - Klass Trimmat 5
5 A-Förare - 4 WD 3
6 BFörare - Klass Standard 9
7 B-Förare - Klass Trimmat 3
8 B-Förare - 4 WD 2
9 C-Förare - Klass Standard 15
10 C-Förare - Klass Trimmat 2
11 C-Förare - 4 WD 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangörfen före anmälan. 1
Totalt 50

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Filip Månsson
Magnus Månsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
2
Joakim Ekstrand
Morgan Möller
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 142
SE
2
Per Eriksson
Per Rosendahl
SMK Örkelljunga
Rhk
VW 1303
SE
2
Göte Karlsson
Stefan Johansson
Hässleholms MK
Laholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
2
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
3
Jesper Larsson
Erika Ledin
Kristianstads MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
3
Bengt Malmgren
Johan Svensson
SMK Hörby
Volvo 944
SE
3
Thomas Sjöberg
Claes Nyman
Lunds AC
Lunds AC
Peugeot 309
SE
4
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Pontus Berglund
Nellie Karlsson
SMK Hörby
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
4
Per Henrik Ekholm
Håkan Ekholm
Hyllinge MS
Hyllinge MS
Suzuki Swift MK2
Lörd Motorsport
SE
4
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemont AB
SE
4
Mikael Wereen
Stefan Zander
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort MKII
SE
5
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
5
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
5
Stefan Weréen
Per B Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R5
GNM Sweden AB
SE
6
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
6
Linus Hedström
Simon Liljekvist
MK Brinkarna
MK Brinkarna
Volvo 740
SE
6
Andreas Håkansson
Maja Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
6
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lund AC
Ford Focus
SE
6
Johan Rosenqvist
Benny Andersson
Höörs MK
Höörs MK
Volvo 940
SE
6
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
6
Lars Svensson
Kristine Hansen
Hässleholms MK
Vip
VW Golf
SE
6
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
6
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
7
Elias Lörd
Emil Johansson
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
7
Alf Nilsson
Elin Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
7
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
8
Rickard Andersson
Anna Palmquist
SMK Hörby
SMK Hörby
Subaru Sti Tmr N12
Stefans Däckservice Hörby
SE
8
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO 6
SE
9
Kjell Andersson
Tobias Andersson
SMK Hörby
Tomelilla MK
Opel Ascona B
SE
9
Kristoffer Bengtsson
Anton Lundström
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
9
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Arlöv MC
Saab 96
Team Graneborg
SE
9
Pier Gustavsson
Johan Gustavsson
Häsleholms MK
Häsleholms MK
Volvo 744
SE
9
Marcus Johansson
Anna Larsson
Gullabo RC
Kristianstad MK
VW Golf
SE
9
Niklas Karlsson
Björn Henriksson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Volvo 740
SE
9
Fredric Larsson
Anders Larsson
Arlöv MC
Arlövs MC
BMW 318I
SE
9
Johannes Ljungbäck
Marcus Gadd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 3
SE
9
Lucas Ljungbäck
Emma Enarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
9
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
9
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
9
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
9
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
9
Tony Persson
Hilde Olsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
9
Jonas Svensson
Karl-Johan Söderberg
Hässleholms MK
Vip
VW Golf IV
SE
10
Dennis Eriksson
Max Eriksson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
10
Jan Kastenman
Josefine Gråberg
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
11
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Subaru Impreza 555
SE
30
Lars Johnsson
Rebecca Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
www.resultatservice.com