Anmälningslista

Anmälda till Rally: Hässleholms GP

28 apr 2019 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-förare - Std A R1a,Gr E, N-1400 0
2 A-förare - Std B R1b,VOC,Gr. F,N-1,6 0
3 A-förare - Kl.R2 R2,Gr H-1,6,Gr N-2,0 0
4 A-förare - Kl.R3 R3, Gr H 1601- 2
5 A-förare - Kl.R4 4WD alla 1
6 B-förare - Std A R1a,Gr E, N-1400 2
7 B-förare - Std B R1b,VOC,Gr. F,N-1,6 1
8 B-förare - Kl.R2 R2,Gr H-1,6,Gr N-2,0 1
9 B-förare - R3, Gr H 1601- 2
10 B-förare - Kl.R4 4WD alla 1
11 C-förare - Std A R1a,Gr E, N-1400 3
12 C-förare - Std B R1b,VOC,Gr. F,N-1,6 3
13 C-förare - Kl.R2 R2,Gr H-1,6,Gr N-2,0 0
14 C-förare - Kl.R3, Gr H 1601- 2
15 C-förare - Kl.R4 4WD alla 0
16 HRC App K - 1986 0-1300 cc 0
17 HRC App K - 1986 1301-1600 0
18 HRC App K - 1986 1601-2000 0
19 HRC App K - 1986 2001- 0
20 Juniorlicens 1
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan. 0
Totalt 19

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
4
Jörgen Hansen
Winnie Hansen
001 Askh
BMW Bmw
DK
4
C G Wilke
Marie Wilke
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Escort
SE
5
Rune Danneborg
Henning Elvekrok
KNA Aust Agder
NMK Kongsberg
Mini Jcw 1,6T WRC
Innovation Motorsport AS
NO
6
Fredrik Dehlin
Thommy Larsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf GT
SE
6
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
7
Henrik Rehn
Jonas Larsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Volvo 240
Rehn Motorsport
SE
8
Claus Lanther
Mogens Gotlob
Komo
Komo
Suzuki Swift Maxi
DK
9
Uffe Jansson
Roland Persson
SMK Örkelljunga
SMK Helsingborg
Opel Kadett
SE
9
Clint Jeffman
Gabriela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
Rönneberga Rally Team
SE
10
Jan Jacobsen
Jan Jønck
Hamo
Hamo
Mitsubishi EVO 9
DK
11
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Saab 96
Team Graneborg
SE
11
Johannes Ljungbäck
Marcus Gadd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
11
Lucas Ljungbäck
Tba
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
12
Johan Fransson
Jacob Fransson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 244
Team Bbg
SE
12
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
12
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
14
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Hässleholms MK
BMW 325
SE
14
Hans Perbjörs
Linnea Perbjörs
Lima MS
Lima MS
VW Golf MK3
SE
20
Rasmus Bengtsson
Älmhults MK
Volvo 244
SE
www.resultatservice.com