Anmälningslista

Anmälda till Rally: Falsterbo Rallysprint

10 nov 2018 - Trelleborgs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare Standard A 2
2 B-Förare Standard A 4
3 C-Förare Standard A 5
4 A-Förare Standard B 5
5 B-Förare Standard B 4
6 C-Förare Standard B 11
7 A-Förare Trimmat 5
8 B-Förare Trimmat 5
9 C-Förare Trimmat 9
10 A-Förare 4wd 2
11 B-Förare 4wd 2
12 C-Förare 4wd 1
13 Ungdomsrally 6
14 Appendix K 7
30 Föråkare 2
Totalt 70

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Hampus Larsson
Sponsorn Forstec
Kristianstads MK
Vip
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
1
Bengt Malmgren
Jan Malmgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
2
Josefin Ingvarsson
Erik Lindfors
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
2
Gustav Lindfors
Hanna Kjellvåg
Hässleholms MK
Asarums MS
Toyota Corolla
Gamleby Däck & Motorcentrum AB
SE
2
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
2
Alexander Nilsson
SMK Örkelljunga
VW Golf 2
Www.nyafonstersyd.se
SE
3
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Tomelilla MK
Saab 96
Team Graneborg
SE
3
Tonny Frostensson
Vip
Olofströms MK
VW Golf
SE
3
Stefan Olofsson
Jan Helgesson
Eslövs MK
Eslövs MK
VW Golf 2
SE
3
Tony Schäfer
Tommy Karlsson
Gullabo RC
Gullabo RC
BMW E-46
SE
3
Johan Widerberg
Göran Lilja
Simrishamns MK
Mercedes C180
SE
4
Henrik Levin
Daniel Hjortström
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Peter Lundell
Anna Lundell
Tomelilla MK
Tomelilla MK
Volvo 242
Lundells Motorsport
SE
4
Rolf Arne Nilsson
Felix Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
4
Fredrik Persson
Lina Nilsson
Simrishamns MK
Eslövs MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
4
Ola Wingren
Pernilla Larsson
SMK Hörby
Kristianstad MK
Volvo 240
SE
5
Victor Johansson
Anders Sköld
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
5
Jimmie Karlsson
Fredrik Andersson
Olofströms MK
Vip
Volvo 940
SE
5
Andreas Persson
Lotta Andersson
Simrishamns MK
Volvo 940
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
5
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
6
Timmie Andersson
Charlotta Dahlin
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
6
Kristoffer Bengtsson
Mikaela Siewertz
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
6
Kennie Frostensson
Agnes Frostensson
Olofströms MK
Volvo
SE
6
Bengt Glemander
Per Forsberg
Trelleborgs MK
Kak/s
Volvo 944
SE
6
Ola Kristoffersson
Emma Kristoffersson
Tomelilla MK
Tomelilla MK
Volvo 242
Lundells Motorsport
SE
6
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
6
Martin Mårtensson
Viktor Larsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo
SE
6
Alexander Persson
Linda Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
6
Tony Persson
Hilde Olsson
Simrishamns MK
Tomelilla MK
Volvo 240
SE
6
Laust Petersen
Mads Petersen
Næstved
Ingen
Volvo 240
DK
6
Hampus Ströbeck
Torbjörn Ströbeck
Höörs MK
Höörs MK
Volvo 940
SE
7
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
7
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona B
SE
7
Pontus Berglund
Albin Persson
SMK Hörby
Volvo 940
SE
7
Johan Kastenman
Johan Svensson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
7
Bengt Persson
Sebastian Persson
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
8
Terese Lennartsson
Tomas Gustafsson
Lunds AC
Simrishamns MK
Opel Kadett
SE
8
Lars Lindberg
Annie Lindberg
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
8
Peter Lindén
Tomas Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
8
Martin Olsson
Martin Lilja
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 242
SE
8
Henrik Thagesson
Vakant
Nybro AC
Volvo 740
SE
9
Kenny Andersson
Jessica Ahlström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 2
SE
9
Simon Axelsson
Sebastian Lindeborgh
Älmhults MK
Älmhults MK
VW Golf 2
SE
9
Per Bondesson
Sten Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2 GTI
SE
9
Anders Frostensson
Daniel Lindén
Olofströms MK
Simrishamns MK
Peugeot 306
SE
9
Tim Hammarström
Julia Thulin
Älmhults MK
SMK Hörby
Ford Fiesta ST
SE
9
Lukas Hägg
Anton Johansson
Trelleborgs MK
Wäxjö MS
Ford Fiesta R2
SE
9
Tony Magnusson
Christian Magnusson
Tomelilla MK
Vip
VW Golf
SE
9
Anders Stenkilsson
Kristian Lindberg
Simrishamns MK
Trelleborgs MK
Mercedes 190 2,3-16
SE
9
Mikael Willander
Göran Mårtensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Volvo 242
Tre-Mek i Trelleborg Ab
SE
10
Joachim Grahn
Annika Hurtig
Simrishamns MK
Ford Fiesta R5
SE
10
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R 5
SE
11
Ola Schön
Tomelilla MK
Subaru Impreza
SE
11
Johan Vallette
Oscar Dagsland
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Mitsubishi EVO
SE
12
Allan Møller
Anja Rasmussen
023
023
Subaru Impreza
DK
13
Nadja Fors
Einar Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
13
Oliver Gren
Fredrik Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
13
Josefine Gråberg
Jan Kastenman
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
13
Maja Håkansson
Andreas Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
13
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
13
Elias Nilsson
Christoffer Sörmell
SMK Hörby
Svedala MK
Opel Astra
SE
14
Magnus Andersson
Lina Andersson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Sunbeam Talbot Lotus
SE
14
William Andersson
Algot Andersson
Vimmerby MS
Silverdalens MSK
Volvo 240
SE
14
Benny Damgaard
Kristine Kanstrup
Historisk Motorsport DK
VW Golf GTI
DK
14
Göran Martinsson
Emil Degerman
Älmhults MK
Älmhults MK
Renault 8 Gordini
SE
14
Rune Nilsson
Stefan Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona A
SE
14
Hannu Saikanmäki
Camilla Karlsson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
14
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
30
Anders Kristensson
Olivia Kristensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Volvo 240
SE
30
Lars Servin
Va Kant
SMK Hörby
Volvo 240
SE
www.resultatservice.com

Meny

Falsterbo Rallysprint

10 nov 2018 - Trelleborgs MK