Anmälningslista

Anmälda till Rally SSRC: Rally Blekinge

22 sep 2018 - Asarums MS - Olofström MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Debutanter 0
2 App. K -1965 0
3 App. K 1966 - 75 0
4 App. K 1976 - 81 0
5 App. K 1982 - 85 0
6 App. K 1985? 92 0
7 A-Förare R4, R5 - 4WD 0
8 A-Förare R3, R2 - Trimmat 3
9 A-förare VOC Mekonomen Rally 0
10 A-förare GrF övriga, GrN 0
11 A-förare Gr. E 1
12 B-Förare R4, R5 - 4WD 0
13 B-Förare R3, R2 - Trimmat 3
14 B-förare VOC Mekonomen Rally 5
15 B-förare GrF övriga, GrN 1
16 B-förare Gr. E 0
17 C-Förare R4, R5 - 4WD 0
18 C-Förare R3, R2 - Trimmat 3
19 C-förare VOC Mekonomen Rally 4
20 C-förare GrF övriga, GrN 0
21 C-förare Gr. E 3
22 Motionsklass för samtliga till tävlingen inbjudna bil? och förarklasser* 0
23 Ungdomsrally 3
24 1300 Rallycup 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören för anmälan 4
Totalt 30

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
8
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
8
Pontus Berglund
Julia Thulin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
8
David Pettersson
Victor Johansson
Asarums MS
Ryds MK
Toyota Starlet
Lightspeed Motorsport
SE
11
Jesper Larsson
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
13
Hans Bååth
Andreas Sigfridsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
SE
13
Mikael Ingemansson
Björn Bergstrand
Hästveda FRC
Osby MK
Volvo 244
SE
13
Jimmy Kristensen
Anna Larsson
Wäxjö MS
Kristianstads MK
Volvo 940
Larsson Rally
SE
14
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
14
Clint Jeffman
Gabriela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Rönneberga Rally Team
SE
14
Jonas Magnusson
Johnny Ottosson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
14
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
14
Arvid Tobiazon
Carl Tobiazon
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
Jerrys Motorsport
SE
15
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
18
Adam Håkansson
Hanna Kjellvåg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
18
Lukas Hägg
Magnus Hägg
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Ford Fiesta R2
SE
18
Jan Kastenman
Josefine Gråbertg
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
19
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
19
Peter Dahlsund
Carina Larsson
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 244
SE
19
Fredrik Mauritzson
Daniel Svensson
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
19
Ulrik Nilsson
Ted Malm
Dalby MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
21
Tim Hammarström
Jonathan Johansson
Älmhults MK
Grimslöv MS
Renault Clio
SE
21
Jakob Sandberg
Frida Lindström
Norrahammars MK
Skillingaryds MK
VW Golf
Plombo motor
SE
21
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
23
Rasmus Bengtsson
Johan Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
23
Calle Carlberg
Torbjörn Carlberg
Nässjö MK
Nässjö MK
Volvo 940
SE
23
Jacob Johannesson
Anette Pettersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
30
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Tomelilla MK
Saab 96
Team Graneborg
SE
30
Bengt-Erik Gillberg
Vakant
Asarums MS
Volvo 240
SE
30
Christoffer Holmberg
Äldre Man Typ 70 År
Karlskrona Automobil Klub
Opel Ascona B
SE
30
Thobias Svensson
Stefan Petersson
SMK Hörby
Grimslövs MS
Renault Clio Sport
SE
www.resultatservice.com