Anmälningslista

Anmälda till Rally: Semesterturen

7 jul 2018 - Södra Sunnerbo MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-B-förare Grupp E. 2
2 C-förare Grupp E. 9
3 A-B-förare: Grupp F, 1300 Rallycup samt Grupp N -1400cc. 2
4 C-förare: Grupp F, 1300 Rallycup samt Grupp N -1400cc. 6
5 A-B-C-förare: Appendix K. upp till -1975. 1
6 A-B-C-förare: Appendix K. 1976-1990, Ej 4WD. 1
7 A-B-C-förare: Max 74 0
8 A-B-C-förare: Grupp H Classic, 2
9 A-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special. 2
10 B-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special. 1
11 C-förare 2WD: Grupp H, Grupp A, Grupp N, Grupp R, Nationell Special. 3
12 Ungdomsrally 0
30 Föråkare. 0
Totalt 29

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Josefin Ingvarsson
Hampus Larsson
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
1
Jesper Larsson
Felicia Andersson
Kristianstads MK
SMK Hörby
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
2
Tim Hammarström
Ditte Hammarström
Älmhults MK
Älmhults MK
Renault Clio
SE
2
Linus Hedström
Simon Liljekvist
MK Brinkarna
MK Brinkarna
Volvo 740
SE
2
Anders Hugosson
Joakim Gustafsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
VW Golf 2
SE
2
Elias Lörd
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hyllinge MS
Honda Civic
SE
2
Jonas Molin
Daniel Molin
Skene MS
Skene MS
Ford Focus
SE
2
Kristoffer Pilebrand
Robin Davidsson
Nybro AC
Nybro AC
VW Golf
SE
2
Jakob Sandberg
Norrahammars MK
VW Golf
SE
2
Jonas Svensson
Chatrin Söderberg
Hässleholms MK
Södra Sunnerbos MK
VW Golf III
SE
2
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
3
Kenth Lindkvist
Sven Ovesson
Ryds MK
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
3
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940
SE
4
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
4
Marcus Andersson
Mikael Andersson
Olofströms MK
Ryds MK
Volvo 244
SE
4
Jacob Fransson
Johan Fransson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 240
Team BBG
SE
4
Jonas Gustavsson
Ulf Olsson
Hässleholms MK
MK Falcon
Volvo 240
SE
4
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
4
Emma Wallman
Bo Wallman
Gullabo RC
Karlskrona AK
Volvo 940
SE
5
Jonas Nelson
Anders Holm
Silverdalens MSK
Grimslöv MS
Opel Ascona A
SE
6
Svante Arthursson
Anders Fransson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 242
SE
8
Karl-Erik Forsman
Vakant
Botkyrka MK
Opel Manta B
SE
8
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
Arlövs AC
Volvo 244
Team Tyringe Bildemontering
SE
9
Mikael Andersson
Jenny Eriksson
Södra Sunnerbo MK
Södra Sunnerbo MK
Volvo 940
SE
9
Lars Engström
Kurt Vilsson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940
Jerrys Motorsport
SE
10
Andreas Elfver
Sofie Elfver
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
11
Anders Frostensson
Kennie Frostensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Peugeot 306
SE
11
Robert Goude
Joakim Strand
Asarums MS
Toyota Starlet
Lightspeed Motorsport
SE
11
Kjell Stegefors
Örjan Lindberg
Nybro AC
Nybro AC
Volvo 242
SE
www.resultatservice.com

Meny

Semesterturen

7 jul 2018 - Södra Sunnerbo MK