Anmälningslista

Anmälda till Rally: Bilmånsson Rally Sprint

10 jun 2018 - Eslövs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare Standard 5
2 B-Förare Standard 17
3 C-Förare Standard 10
4 A-Förare Trimmat 14
5 B-Förare Trimmat 8
6 C-Förare Trimmat 6
7 HRC App K 1
8 Junior 3
Totalt 64

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Daniel Ekdahl
Kjell-Arne Ekdahl
Lunds AC
Lunds AC
Volvo 242
SE
1
Rikard Fors
Jörgen Nilsson
SMK Hörby
Volvo 940
AM Elteknik
SE
1
Rolf Arne Nilsson
Felicia Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
1
Tyko Nilsson
Henrik Svensson
Hässleholm MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
1
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
SMK Hörby
BMW 320
SE
2
Fredrik Dehlin
Madeleine Ruud Nielsen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
2
Marcus Ekdahl
Roger Clausson
Lunds AC
Sjöbo MK
Volvo 940
SE
2
Einar Fors
Jörgen Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
2
Björn Hansson
Lyn Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Mazda 323 F
SE
2
Jonas Hansson
Stefan Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242
Stefans Däckservice Hörby
SE
2
Erik Harrysson
Joacim Wessberg
Eslövs MK
SMK Hörby
Renault Megane RS
AM Elteknik
SE
2
Josefin Ingvarsson
Victor Johansson
Hässleholms MK
Ryds MK
Volvo 240
SE
2
Fredrik Karlsson
Jesper Stensrud Nilsson
Eslövs MK
Audi A3
Eko Motorsport
SE
2
Gustav Lindfors
Morgan Hansson
Hässleholms MK
Wäxjö MS
VW Golf
Gamleby Däck & Motorcentrum AB
SE
2
Viktoria Lindh
Magnus Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
2
Tommy Malm
Daniel Bengtsson
Lunds AC
Lunds AC
Ford Focus
SE
2
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 240
SE
2
Alexander Nilsson
Joacim Ter-Borch
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
VW Golf 2
Www.nyafonstersyd.se
SE
2
Rolf Nilsson
Jan Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
2
Claes Nyman
Christian Stjärnqvist
Lunds AC
Vip
Peugeot 309
SE
2
Henrik Rehn
Jonas Larsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Volvo 240
Rehn Motorsport
SE
2
Jim Svensson
Camilla Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
3
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
V.vram Racing
SE
3
Paul Edvinstam
Jim Edvinstam
Arlövs MC
Arlövs MC
Saab 99
Team Graneborg
SE
3
Johan Fransson
Jacob Fransson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 244
Team Bbg
SE
3
Andreas Hasselgren
Anders Hasselgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
Stefans Däckservice Hörby
SE
3
Lucas Ljungbäck
Oliver Lennartsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
3
Martin Mårtensson
Viktor Larsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo
SE
3
Bo Nilsson
Andreas Estenäs
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
SE
3
Tony Persson
Andreas Persson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
3
Tony Schäfer
Tommy Karlsson
Gullabo RC
Gullabo RC
BMW E-46
SE
3
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
4
Mats Andersson
Diverse Åkare
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Adam R2
AM Elteknik
SE
4
Östen Andersson
Simon Andersson
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Astra Kit Car
AM Elteknik
SE
4
Joachim Grahn
Vakant
Simrishamns MK
Ford Focus
SE
4
Rolf Grybb
Tobias Grybb
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
4
Jörgen Hansen
Camilla Hjort Dyssekild
001 Askh
BMW M3
DK
4
Sebastian Johansson
Jesper Elfwer
Gotlands MF BK
Gotlands MF BK
Peugeot 208 R2
JR Motorsport AB
SE
4
Anders Karlsson
Jan-Erik Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
4
Joacim Kristiansson
Maya Ragntoft
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Corsa B
SE
4
Sune Larsson
Oscar Karlsson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R 5
SE
4
Jörgen Lundgren
Andreas Nilsson
Lunds AC
Lunds AC
Opel Ascona
SE
4
Håkan Oddshammar
Pamela Oddshammar
Lunds AC
Lunds AC
Ford Fiesta R5
SE
4
Anders Palmquist
Anna Palmquist
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
4
Bjarne Rutgersson
Mattias Rutgersson
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Ford Escort
Team Jordvarme.se
SE
4
Lars Östring
Anders Lundahl
Helsingborgs KK
SMK Hörby
Ford Escort Cosworth
SE
5
Andreas Andersson
Fredrik Schultz
Kristianstad MK
Hässleholms MK
BMW Compact
SE
5
Ingvar Hansson
Magnus Persson
Lunds A C
Eslövs MK
BMW 325
SE
5
Uffe Jansson
Roland Persson
SMK Örkelljunga
SMK Helsingborg
Opel Kadett
ASSISTANCKÅREN
SE
5
Peter Lindén
Tomas Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
5
Tommy Nilsson
Julia Thulin
SMK Hörby
SMK Hörby
Honda Civic
Stefans Däckservice Hörby
SE
5
Michael Nyström
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
Assistancekåren
SE
5
Rasmus Petersen
Johnny Pedersen
Ask-Hedeland
Ask-Hedeland
BMW E36 M3
DK
5
Alfred Wigren
Viktor Andersson
Simrishamns MK
Höörs MK
BMW 325
Awimex International AB
SE
6
Frida Andersson
Jörgen Jönsson
Eslövs MK
Hörby MK
Opel Kadett
AM Elteknik
SE
6
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW 323 Compact
PL
6
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
6
Anders Lindén
John Erik Johnsson
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
6
Ann Sommar
Sandra Bergelv
Lunds AC
Lunds AC
BMW 325Ia
SE
6
Anders Stenkilsson
Kristian Lindberg
Simrishamns MK
Trelleborgs MK
Mercedes 190 2,3-16
SE
7
Sten Bondesson
Per Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
Opel Ascona
MP5 Sweden AB
SE
8
Simon Andersson
Mats Andersson
Eslövs MK
Renault Megane RS
AM Elteknik
SE
8
Nadja Fors
Einar Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
8
Maja Håkansson
Andreas Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
www.resultatservice.com