Anmälningslista

Anmälda till Rally: Temahallen grussprint

2 jun 2018 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 6
2 Appendix K 8
3 A-Förare Klass Standard 4
4 B-Förare Klass Standard 11
5 C-Förare Klass Standard 11
6 A-Förare Klass Trimmat 14
7 B-Förare Klass Trimmat 8
8 C-Förare Klass Trimmat 4
9 A-Förare 4 WD 2
10 B-Förare 4 WD 3
11 C-Förare 4 WD 0
30 Föråkare 1
Totalt 72

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Rasmus Bengtsson
Joakim Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
Nybe AB
SE
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions
SE
1
Jacob Johannesson
Anette Pettersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
1
Sebastian Lindeborgh
Per-Olof Lindeborgh
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 242
SE
1
Filip Månsson
Magnus Månsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
1
Elias Nilsson
Christoffer Sörmell
SMK Hörby
Svedala MK
Opel Astra
SE
2
Jens Andersson
Olofströms MK
Volvo 142
SE
2
Sten Bondesson
Per Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
Opel Ascona
MP5 Sweden AB
SE
2
Joakim Ekstrand
Morgan Möller
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 142
SE
2
Per Eriksson
Anna Larsson
SMK Örkelljunga
Kristianstad MK
VW 1303
SE
2
Göte Karlsson
Ulla Karlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona A
SE
2
Rune Nilsson
Stefan Nilsson
SMK Hörby
Opel Ascona A
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
2
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
3
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Team Augustinssons Måleri
SE
3
Kurt Ekelund
Johannes Ljungbäck
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
3
Jesper Larsson
Emil Mihlberg
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
3
Ola Wingren
Rasmus Wingren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Fredrik Dehlin
Christoffer Roskvist
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
4
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
4
Josefin Ingvarsson
Morgan Hansson
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
4
Jimmie Karlsson
Nellie Svensson
Olofströms MK
Volvo 940
SE
4
Gustav Lindfors
Hanna Kjellvåg
Hässleholms MK
Asarums MS
VW Golf
Gamleby Däck & Motorcentrum AB
SE
4
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 940
SE
4
Alf Nilsson
Anneli Nilsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 242
SE
4
Andreas Persson
Lina Ingvarsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 940
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
4
Fredrik Persson
Tba
Simrishamns MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
4
Lars Svensson
K Frid
Hässleholms MK
Vip
VW Golf
SE
4
Alfred Wigren
Vakant
Simrishamns MK
Volvo 740
Awimex International AB
SE
5
Frida Andersson
Magnus Andersson
Gullabo RC
Karlskrona AK
Saab 99
SE
5
Marcus Andersson
Olofströms MK
Volvo 244
SE
5
Timmie Andersson
Annica Hurtig
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
5
Kristoffer Bengtsson
Linus Johansson
Simrishamns MK
Ryds MK
Volvo 240
SE
5
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Volvo 940
Ekelund motorsport
SE
5
Kennie Frostensson
Tba
Olofströms MK
Volvo
SE
5
Tommy Hammarlund
Hanna Zettervall
Ljunby MK
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
5
Tim Hammarström
Hugo Olsèn
Älmhults MK
Renault Clio
SE
5
Lucas Ljungbäck
Emma Enarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
5
Stefan Olofsson
Jan Helgesson
Eslövs MK
Eslövs MK
VW Golf 2
SE
5
Tony Persson
Tba
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
6
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
6
Peter Holgersson
Emelie Svensson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort MK II
MP5 Sweden AB
SE
6
Johan Kastenman
Johan Svensson
Kristianstads MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
6
Hampus Larsson
Frida Axelsson
Kristianstads MK
Skillingaryds MK
Honda Civic Type R
LarssonRally
SE
6
Åke Månsson
Tommy Olsson
Asarumsms
Asarums MS
Volvo 242
SE
6
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
6
Bengt Persson
Simrishamns MK
Citroën C2R2
SE
6
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
Arlövs AC
Volvo 244
Team Tyringe Bildemontering
SE
6
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemontering AB
SE
6
Ola Schönström
Camilla Engfelt Slijkhuis
Arlövs MC
Volvo 940
SE
6
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
6
Linus Svensson
Fredrik Eklund
Gullabo RC
Gullabo RC
Saab 9-3T
MP5 Sweden AB
SE
6
Anders Sörensson
Sofia Sörensson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Manta B
SE
6
Gustav Tillgren
Isabella Jakobsson
Svedala MK
Svedala MK
Honda Civic Typ R
SE
7
Tomas Dahl
Kristianstad MK
Volvo 240
SE
7
Jörgen Hildingsson
Martin Nilsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Volvo 242
SE
7
Mikael Ingemansson
Varkant
Hästveda FRC
Volvo 244
SE
7
Willy Ingemansson
Jonny Carlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Terese Lennartsson
Tomas Gustavsson
Lunds AC
Simrishamns MK
Opel Kadett
SE
7
Lars Lindberg
Annie Lindberg
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
7
Jimmy Möllerström
Annie Möllerström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Martin Olsson
Martin Lilja
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 242
SE
8
Ulf Augustinsson
John Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 106 Xsi 1,6
Augustinsson Måleri
SE
8
Jan Kastenman
Josefine Gråberg
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
8
Tony Magnusson
Jens Olsson
Tomelilla MK
Tomelilla MK
VW Golf
SE
8
Kevin Möllerström
Isak Lundström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
9
Magnus Hägg
Kristian Lindberg
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Subaru Impreza STI
SE
9
Kristoffer Nilsson
Julia Nilsson
Hässleholms MK
Subaru Impreza WRX STI
SE
10
Allan Møller
Anja Rasmussen
018
018
Subaru Impreza
DK
10
Ola Schön
Tomelilla MK
Subaru Impreza
SE
10
Johan Vallette
Malin Sjöstrand
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Mitsubishi EVO
SE
30
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
SMK Hörby
BMW 320
SE
www.resultatservice.com

Meny

Temahallen grussprint

2 jun 2018 - Hässleholms MK