Anmälningslista

Anmälda till Rally: Hässleholms GP

29 apr 2018 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare Std A R1a,Gr E, N-1400 1
2 A-Förare Std B R1b,VOC, Gr F, N-1,6 2
3 A-Förare Kl.R2 R2,Gr H-1,6, Gr N-2,0 3
4 A-Förare Kl.R3 R3,Gr H 1601- 3
5 A-Förare Kl.R4 4 WD alla 2
6 B-Förare Std A R1a,Gr E, N-1400 3
7 B-Förare Std B R1b,VOC, Gr F, N-1,6 6
8 B-Förare Kl.R2 R2,Gr H-1,6, Gr N-2,0 1
9 B-Förare Kl.R3 R3,Gr H 1601- 4
10 B-Förare Kl.R4 4 WD alla 0
11 C-Förare Std A R1a,Gr E, N-1400 1
12 C-Förare Std B R1b,VOC, Gr F, N-1,6 0
13 C-Förare Kl.R2 R2,Gr H-1,6, Gr N-2,0 1
14 C-Förare Kl.R3 R3,Gr H 1601- 6
15 C-Förare Kl.R4 4 WD alla 0
16 HRC App K 0-1300 cc 0
17 HRC App K 1391-1600 0
18 HRC App K 1601-2000 1
19 HRC App K 2001- 0
20 Juniorlicens 0
30 Föråkare 1
Totalt 35

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Jesper Larsson
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
2
Ingemar Månsson
SMK Hörby
Volvo 940
SE
2
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
SMK Hörby
BMW 320
SE
3
Hampus Larsson
Elin Persson
Kristianstads MK
Honda Civic Type R
LarssonRally
SE
3
Roger Sloberg
Tobias Sloberg
Hässleholms MK
Citroën Saxo
SE
3
Robin Svensson
Sandra Wybrands
SMK Hörby
Peugeot 206 S1600
SE
4
John Frederiksen
Thomas Holm Hansen
Askhedeland
Askhedeland
BMW Compact
Team Hyllinge Racing
DK
4
Jörgen Hansen
Winnie Hansen
001 Askh
Porsche GT3
DK
4
Bjarne Rutgersson
Mattias Rutgersson
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Ford Escort
Team Jordvarme.se
SE
5
Rune Danneborg
Henning Elvekrok
KNA Aust Agder
NMK Kongsberg
Mini Jcw 1,6T WRC
Innovation Motorsport As
NO
5
Kenneth Kolbe
Jeannette Kvick
025
003
Mitsubishi Mirage
DK
6
Fredrik Dehlin
Amanda , Christian
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
6
Tommy Malm
Lunds AC
Ford Focus
SE
6
Oliver Saust
Peter Rasmussen
Ask-Hedeland
Ask-Hedeland
Opel Adam Mrc
Oliver Saust Rallysport
DK
7
Emil Lindgaard Bertelsen
Sabrina Murmann Sørensen
Ask Hedeland
Ras
Opel Adam Cup
Emil Bertelsen Motorsport
DK
7
Jonas Hansson
Stefan Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242
Stefans Däckservice Hörby
SE
7
Josefin Ingvarsson
Lucas Mossberg
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
7
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 940
SE
7
Henrik Rehn
Jonas Larsson
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Volvo 240
Rehn Motorsport
SE
7
Jim Svensson
Camilla Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
8
Gert Marboe
Michael Gammelgaard
Ask Hedeland
Ask Hedeland
Citroën DS3
Marboe Motorsport
DK
9
Rasmus Andersen
Oliver Andersen
Ask Hedeland
Ask Hedeland
Mazda Rx-8
Rmautosport
DK
9
Michael Håkansson
Per Nilsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Seat Ibiza
SE
9
Uffe Jansson
Vakant
SMK Örkelljunga
Opel Kadett
SE
9
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Honda Civic
Stefans Däckservice Hörby
SE
11
Lucas Ljungbäck
Emma Enarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
13
Poul-Jørgen Videslet
Ask Hedeland
Seat Ibiza
DK
14
Ho Kei Au
Christian Schrøder
Viking Auto Sport
Viking Auto Sport
BMW E36, Compact 323I
DK
14
Andreas Berg
Amanda Berg
Lunds AC
Lunds AC
BMW 325
SE
14
Lasse Jägerström
Margaretha Jägerström
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Volvo Amazon
Team Larsson Motorsport
SE
14
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
14
Hans Perbjörs
Gustav Perbjörs
Lima MS
Lima MS
VW Golf MK3
SE
14
Simon Provencher Brøchner
Rene Kristiansen
Fama
Viking Auto Sport
Opel Kadett E GSI
DK
18
Kurt Andersen
Jens Strande Rasmussen
Hedeland
Hedeland
BMW E30 318Is
DK
30
Clint Jeffman
Gabriela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Rönneberga Rally Team
SE
www.resultatservice.com